Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koje zaštitne rukavice koristiti - akvarijum? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Peku
Akvarista

Registrovan: 24 Dec 2017

PorukaPoslao: Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao što u naslovu piše koje zaštitne rukavice koristiti za rad u akvarijumu?
Od biljnog sam imao nekad užasan nekada podnošljiv svrab ako bi dugo čačkao po akvarijumu. Od morskog mi je još gore suši mi se koža. Kažu vreme leči sve i čovek treba da se čeliči ali došlo do toga da moram da mažem ruke kremama i da pijem lek protiv alergije Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Uto Apr 21, 2020 11:08 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MarkoPenezic
Akvarista

Registrovan: 03 Jun 2014

PorukaPoslao: Sre Apr 22, 2020 8:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probaj širete,to su veterinarkse rukavice koje se koriste kod nekih pregleda(ne bih da ih imenujem,mozda ima gadljivih Very Happy ). One su do ramena. Mislim da su oko 1500 din 100 kom.
No 1
Akvarista

Registrovan: 17 Avg 2009

PorukaPoslao: Sub Apr 25, 2020 9:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Peku
Akvarista

Registrovan: 24 Dec 2017

PorukaPoslao: Pet Maj 01, 2020 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 ::
Image

Ne ulazi voda u njih? Tih sada ima određene zalihe Laughing Meni ne smeta diranje kamena i organizama. Jedino jedan suđer što sam imao od njega sam se čuvao.

Lep prizor iza Bravo
No 1
Akvarista

Registrovan: 17 Avg 2009

PorukaPoslao: Sub Maj 02, 2020 8:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Peku ::
Kao što u naslovu piše koje zaštitne rukavice koristiti za rad u akvarijumu?
Od biljnog sam imao nekad užasan nekada podnošljiv svrab ako bi dugo čačkao po akvarijumu. Od morskog mi je još gore suši mi se koža. Kažu vreme leči sve i čovek treba da se čeliči ali došlo do toga da moram da mažem ruke kremama i da pijem lek protiv alergije Shocked

Ulazi voda druze, ovo je neka stara zaliha pre corone. Nisu za shodno da se nose. Mada mi ne hajemo za merama zastite sve dok nam se nesto ne desi. Al dobro ...
Ovo sa susenjem ruku nista neobicno, to je sad i kod mene uzelo maha, mada sad i prolazi. Pri pocetku pandemije non stop smo prali ruke to je uzimalo bas maha , sad isto ali .. Meni su se isto susile ruke pre mesec dana izuzetno, nikad vise do sad, pa sam uzeo Pavlovicevu original kremu. Mazao par puta i vise se koza ne susi. Sto se tice alergija isto tako, nisam ni znao da alergiju mozes da dobijes u bilo kom zivotnom dobu. Smile
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijum Blue Tražnja 0 Sub Jul 04, 2020 8:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 128litara NOV VURDOK Ponuda 0 Sub Jun 20, 2020 10:22 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kompletan morski akvarijum milanpop Mali Oglasi 0 Pet Maj 29, 2020 11:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 75 l Milica_-_ Početak u akvaristici 21 Pet Maj 29, 2020 9:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 35L Dudaaa Početak u akvaristici 15 Sre Maj 20, 2020 11:57 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker