Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ksifo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Che
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2012
Poruke: 10

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 1:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada mogu da ocekujem da ce da se omresti ova zenka i da li je uopste puna malaca? Smile

http://imageshack.us/photo/my-.....e219g.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-.....e222a.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-.....e220r.jpg/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 1:35 am Snimi Poruku Nazad na vrh

CoFi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 30 Mar 2012
Poruke: 324
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 12:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mresti se ksifo.... Zivorotke se kote, a ikrasice se mreste.... Jeste... Cim je debeo stomak, skotna je.... Ostavio je tu dok se ne okoti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 1:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cofi ti si bas strucnjek za mrest ksifoa?

Che. To je mlada zenka i ako je budes drzao predugo u kotilici nece valjati. Ksifo su bas osetljivi na stres i moze veoma lako da ti ugine ili da se razboli. Sto se tice vremena do njenog mresta moze da prodje 2 dana a moze i 20.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mlada i lepa zenka a sto kaze Anboy moze da prodje 2 dana moze i 20 dok se ne okkoti ali ja ipak mislim da ta nece jos!pozz i javi kad stignu malci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Che
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2012
Poruke: 10

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 4:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci da je vratim u akvarijum i da sackeam jos malo? ili da je drzim u mrestilici?

Zahvaljuje vam se moja ksifo zenka Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 7:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Che ::
Znaci da je vratim u akvarijum i da sackeam jos malo? ili da je drzim u mrestilici?


Dobio si dva odgovora pa ti proceni kako ces da radis i koga ces da slusas.

Mogao bih samo da dodam da je strpljenje kljuc koji otvara vrata USPEHA!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja da sam na tvom mestu Che ja bih je vratila u aq.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Che
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2012
Poruke: 10

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam mali akvarijum od 15l za malce, tako da sam ubacio nju u taj. Hvala svima u svakom slucaju Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Wizzy
Akvarista



Registrovan: 01 Jun 2012
Poruke: 112
Lokacija: Beograd-Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Jun 23, 2012 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Isto ti je kao u kotilici moze da dozivi stres, ti kako hoces///
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
Che
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2012
Poruke: 10

PorukaPoslao: Ned Jun 24, 2012 1:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li ce potapajuci filter da usisa mladj?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kristina
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 231
Lokacija: Srbija Beograd

PorukaPoslao: Ned Jun 24, 2012 1:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene se to nikad nije desilo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Che
Akvarista



Registrovan: 24 Maj 2012
Poruke: 10

PorukaPoslao: Ned Jun 24, 2012 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Kristina, javljam vam kada bude bilo novine Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Jun 24, 2012 3:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

che da se i ja umesam posto drzim ksifo godinama evo ti odgoivor da upitanju je mlada zenka da ona se koti a nemresti se !moj ti je savet prati je 2-3 dana pre kocenja postane nervozna pliva gore dole uz staklo akvarijuma i od prednjeg dela prema repu pocne da dobija crnu liniju po stomaku odvoj je tad ksife se uglavnom kote u vecernim satima iz iskustva bolje da ti kotilica bude van akvarijuma i u nekom polu mraku ako te jos nesto zanima pitaj na pp slobodno pozdrav
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
papaluza1
Akvarista



Registrovan: 17 Dec 2011
Poruke: 230
Lokacija: Bar,Crna Gora

PorukaPoslao: Ned Jun 24, 2012 6:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

cedagm ::
che da se i ja umesam posto drzim ksifo godinama evo ti odgoivor da upitanju je mlada zenka da ona se koti a nemresti se !moj ti je savet prati je 2-3 dana pre kocenja postane nervozna pliva gore dole uz staklo akvarijuma i od prednjeg dela prema repu pocne da dobija crnu liniju po stomaku odvoj je tad ksife se uglavnom kote u vecernim satima iz iskustva bolje da ti kotilica bude van akvarijuma i u nekom polu mraku ako te jos nesto zanima pitaj na pp slobodno pozdrav

Dobio si odgovor! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
froger
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2012
Poruke: 119
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 02, 2012 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najbolja varijanta ti je da odvojis zenku u poseban akvarijumcic u kom imas dobru filtraciju i da je tamo drzis u velikoj kotilici. Raspoznavanje kada ce neka zenka da baci je komplikovano. Razliciti varijeteti, kao i razlicito uhranjene zenke pred mrest mogu da izgledaju razlicito.

To ti je kao kod zena, neka u sedmom mesecu izgleda kao da je u devetom i obrnuto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bolest ksifo Valerija Bolest 3 Sub Nov 20, 2021 8:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem Ksifo Lire laky_kg Tražnja 2 Sub Sep 05, 2020 12:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ksifo respectre Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Nov 03, 2019 6:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike, ksifo i koridorusi na prodaju axterix Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Okt 25, 2019 4:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka balon moli i ksifo lira vlada_nis Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 27, 2019 10:19 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License