Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Amazonac (jabucar) odrasli na poklon Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 08, 2012 2:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poklanjam odraslog puza amazonca (oko 3cm). Prilicno je aktivan i vredan, presparta ceo akvarijum vise puta u toku dana. Pol ne znam sa sigurnoscu, ali mislim da je decko, posto ima jos jednu surlicu kada se izvuce skroz iz kucice (ako je to to Very Happy)

E sad, poklanjam ga zato sto mi je sroz obrstio Sessilifloru i jedan mali Pogostemon. Ostale biljke nije dirao (kripte, ehinodoruse, marsileu, ludwigie, valisnerie).

Iskljucivo licno preuzimanje u Beogradu, pozeljno Novi Beograd.

Image

Image


Poslednji put izmenio chikavili dana Sub Dec 08, 2012 10:17 pm, izmenio ukupno 2 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Dec 08, 2012 2:09 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Sub Dec 08, 2012 2:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ta surlica nije to to, haha. Very Happy Sto bi reko Sale, pogostemicar... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 08, 2012 2:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije! E jbg Smile

Ali i dalje mislim da je decak, tako se ponasa Very Happy

Evo jos par fotki, mozda neko moze da provali sta je (inace, zao mi je sto se rastajemo, posto mi se generalno svidja)

Image

Image

Image


Poslednji izmenio chikavili dana Sub Dec 08, 2012 2:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mishabgd
Akvarista



Registrovan: 02 Dec 2012
Poruke: 69
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sub Dec 08, 2012 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam od biljaka Bacopa australis, Eleocharis parvula, Echinodorus quadricostatus, Vallisneria spiralis, Echinodorus ipica Very Happy da li ce da ih gricka? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 08, 2012 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto rekoh, kod mene nije dirao echinodoruse i vallisneriu, a takodje ni bacopu australis (zaboravio sam na nju). Krljao je samo sessilifloru i jedan mali pogostemon helferi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Dec 08, 2012 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

znaci, ipak se rastajete ... Rolling Eyes
(Tako smo i mi morali....)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikola 45
Akvarista



Registrovan: 15 Feb 2012
Poruke: 100
Lokacija: Beograd, Novi Beograd, Centar

PorukaPoslao: Ned Dec 09, 2012 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prave slike za oprostaj Smile..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Dec 09, 2012 11:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta su se svi uplasili... pa ne poklanjam godzilu koja tamani sve pred sobom Very Happy

U pitanju je vrlo vredan i aktivan puz i osim te dve navedene, vecinu biljaka mi nije dirao. Bitniji razlog sto ga poklanjam je to sto moji skalari imaju nesto protiv njega i stalno ga cackaju i pokusavaju da ga gricnu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
goran-sofija
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2012
Poruke: 63
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 13, 2012 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam pocetnik svidja mi se pa ako ga jos imas da ga uzmem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 13, 2012 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gladni puz je dobio novog vlasnika. Moze lock.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrus vs amazonac sudyxor Ribe 0 Uto Feb 27, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pozdrav drugari, ima li neko za poklo... nasdvoje Na poklon 2 Ned Okt 01, 2023 9:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke na poklon Mladen68 Na poklon 0 Ned Nov 27, 2022 3:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka biljke na poklon Mladen68 Na poklon 1 Ned Nov 27, 2022 1:13 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License