Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Muzjak ksife Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
BOKI00
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 18 Dec 2012
Poruke: 54
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

primetio da muzjak skife otezanopliva samo se krije i kao da je poceo dagubi boju postao je svetliji nego sto je bio,mozeli mi neko pomocioko ovoga?hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 8:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

avram
Akvarista



Registrovan: 01 Nov 2012
Poruke: 26

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 8:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da nema slucajno neke bele tacke ili mrlje? da li si ubacivao nesto novo u akvarijum ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
BOKI00
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 18 Dec 2012
Poruke: 54
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imao je i on i zenka pre jedno mesec dana te bele tackice.pa mi je prodavac rekao da ih odvojim i sipam kapi FMC MIS POSLE posle toga bio je ok do pre dvadana.zenka je ok sad samo muzjak cuti
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Spoooky
Akvarista



Registrovan: 05 Jun 2012
Poruke: 70
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 25, 2012 1:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogao bi malo da opises svoj akvarijum,koliko cesto menjas vodu,usisavas podlogu,peres filter...nesto mu smeta ocigledno...nadam se samo da se nije otrovao amonijakom...jer iz iskustva znam da se tako ponasaju kad su otrovani amonijakom... Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
BOKI00
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 18 Dec 2012
Poruke: 54
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Uto Dec 25, 2012 11:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarijum mi je 30l.jednom mesecno izvucem iz njega oko 15l vode i ubacim svae koja je ostojala 24h.sve druge ribice su ok samo muzjak taj sto nesto kunja Smile nekada mi se cine da je ok a nekada samo cuti ispod nekog kamena ili gde uspe da se zavuce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Dec 26, 2012 8:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sta imas jos od ribica u akvarijum?nemora da znaci da je bolestan mozda ga neka riba terorise pa se zato krije ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
BOKI00
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 18 Dec 2012
Poruke: 54
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Pet Dec 28, 2012 8:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam kupike,ksife,moli,zebrice.zasad zgleda ok nekrije se jede sve super
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ksife se ganjaju unazad Aki1710 Razmnožavanje 1 Sre Apr 22, 2020 8:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zuti Moli muzjak zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Feb 25, 2019 8:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Muzjak Kribenzisa i par pelcera Ludwi... zlatnozrno Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Dec 05, 2018 6:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Muzjak Midas nickname Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Maj 07, 2017 4:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jel muzjak il zenka hitno mi je potre... mcdark Ribe 8 Pon Jul 18, 2016 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License