Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Cudna molly Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Pet Feb 01, 2013 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Silver moli se cudno ponasa stoji u jednom uglu i kao da pliva u mestu nema nekih vidljivih problema tipa tacke po telu ne samo je ne vesela i neizlazi iz ugla dosada je normalno jela sacu da vidi kad ih budem hranio.
Sta li je u pitanju Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Feb 01, 2013 6:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Feb 01, 2013 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mora da bude nista u pitanju. Mozda joj je stvarno dosadno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Pet Feb 01, 2013 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ali pliva vertikalno pa normalno barem pokusava
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Feb 01, 2013 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pazi, to moze da bude problem, ali ne mora da znaci. Kazem ti jer dugo drzim molije. Imaju one svoje "bubice". Ni jedna mi nije crkla u proteklih bar 6 meseci, a primecivao sam da rade takve stvari s vremena na vreme. Miruju, pa onda pokusavaju nesto vertikalno i tako dalje...
Poenta je, da ako to radi non stop duze vreme, onda nesto ne valja, a ako to radi samo ponekad, nema razloga za brigu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Pet Feb 01, 2013 7:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od juce je pocela pa ce da vidimo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cojasoko
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2012
Poruke: 182
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Sub Feb 02, 2013 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni tako jedna platika zenka i zivi vec dugo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Pon Feb 11, 2013 8:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nazalost upokojila se Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
singe
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 78
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Sub Feb 16, 2013 10:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi imam isti problem, zuta moli, drugi dan stalno na dnu, juce je bar jela, a danas nista. Sad doneo sam ih u ponedeljak, i bila je fino raspolozena, kad eto ti juce belaj. Izvadio sam CO2, pumpa za vazduh stalno ukljucena. Sta jos mogu da uradim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam dve molly ribice Nata__ Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Apr 03, 2019 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly skupljen rep i gubljenje ... popindeed Bolest 10 Ned Mar 24, 2019 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License