Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Red Sailfin Molly Poecilia Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
katas96

Registrovan: 18 Jul 2012

PorukaPoslao: Uto Mar 05, 2013 1:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Поздрав познатим и незнаним форумашима акваристима!

После успешне стартне, прве прошле године, "проширила сам се" (литража је довољна и нови акваријум пространији), за врсте рибица за које сам сам се одлучила као фаворите и у које сам се "заљубила" на први поглед...
Имам групицу живородних штукица, око које сам се помучила да је формирам, балон молије у две "величине"(крупни и ситнији варијетет), у оранж, белој, црној, тзв. леопард и далматинер варијанти и наравно њихово величанство - ВЕЛИФЕРЕ, па баш у овим нијансама, и успешно су се котиле женке ових модификованих молија. Ипак поред неколико тамно оранж женки, сан ми је да набавим неког баш ЦРВЕНОГ мужјака или женку, како због свеже генетске обавезне мешавине са новом "крви" али и бааааш сам се одушевила како ове рибе изгледају, параметре воде и биље њима сам подредила и намеравам да их даље гајим!

Има ли неко нешто на ову тему, а да при томе да станује и рибе гаји на територији Београда или ближе околине, евентуално Новог Сада, Руме(Сремица сам), Ирига или чак Ср. Митровице?
Радо би набавила неколико, и не би ми било тешко да се "довозам" ради куповине или евентуално размене.
Имам предивну женку борца у кардинал боји, изузетна је као фенотипски предиван примерак и потпуно спремна за парење.
Ускоро имаћу и нову "туру" , прелепих бастарда (нису то знам, јер су иста врста, али свакојаке комбинације испадају па их тако зовем из фазона), балон молика и велифера, јер сам прошле већ поделила.
Држим и паличњаке - тзв. Laboratory stick insects ili Carausius morosus- ко није чуо за ова чуда нека изгугла можда му се допадну уколико би случајно са овим езготичним инсектима засновао тераријум, неће се покајати, чак би их поклонила онако.... Јако су захвални и ни мало захтевни као кућни љубимци, фасцинантни за децу и све који воле тоталну егзотику. То је што се тиче размене.
Купила бих наравно пар црвених велифера "драгуља", за почетак, наравно има ли их неко.
Слободно се јавите преко ПП. П.С. Станујем преко пута музеја "25 мај" у Београду, али сам због посла доста на "точковима"-инжењер сам шумарства са ангажовањем по читавој Србији током летње сезоне, тако да је и неки дугорочнији договор , рецимо за пролеће и лето, могућ и за "дестинације"као што су Ужице, Ивањица, Рашка, Лесковац, Доњи Милановац, Крушевац....или већ нешто што ће ме као терен снаћи ове године. Тако , да не губим наду да ових предивних живоротки нема нигде..у продаји их нема дефинитивно. И инфо око тога би ми добро дошао.
Поздрав Ката .

Poslednji izmenio sale75bgd dana Uto Mar 05, 2013 1:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Uto Mar 05, 2013 1:23 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam dve molly ribice Nata__ Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Apr 03, 2019 11:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly skupljen rep i gubljenje ... popindeed Bolest 10 Ned Mar 24, 2019 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nova Molly- Da li je trudna? Amar Razmnožavanje 3 Sub Nov 03, 2018 12:24 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Žute Molly za sitnije ribice chaosad Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Mar 08, 2018 8:56 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka silver molly Peras Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Nov 04, 2017 10:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker