Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pitanje za iskusne- Krljusti skalara Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milan1ns
Akvarista



Registrovan: 19 Feb 2013
Poruke: 48
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 05, 2013 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jednog pitanja za iskusne skalariste:

primetio sam da kod jednog skalara kao da se pojavljuje lepse krljusti, da kazem postaju srebrnije. Svakodnevnim posmatranjem sam primetio da se "siri" svaki dan po 3-5 mm. Da li je ovo normalna pojava i zbog cega dolazi?
Ne mogu da stavim sliku jer je ne moguce da uhvatim buduci da se ova promena vidi samo pod odredjenim uglom kada se svetlost sijalica tako odbije.

Hvala u napred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Mar 05, 2013 12:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanje za rasvetu Milivoje Lampa Rasveta 4 Pon Nov 20, 2023 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi akvarijuma Ehein aquap... brandzaman Početak u akvaristici 0 Pet Jun 03, 2022 11:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Naduvena zlatna ribica sa najezenom k... Petra.. Bolest 1 Sub Jul 31, 2021 10:32 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje za vlasnike Juwel Ria Rooster Akvarijumi 3 Čet Apr 01, 2021 10:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neće da se mreste, čudno ponašanje sk... angelfishinheaven Filteri i pumpe 3 Čet Feb 11, 2021 10:21 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License