Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Crevo za co2. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Raziel84bg
Akvarista



Registrovan: 29 Mar 2009
Poruke: 171
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Molim nekog da mi kaze koje crevo koristi sa manometra na iglicasti ventil posto je debljina razlicita,siri je manometar od iglicastog.Ja sam nesto nakrpio i radi ali posto mi je boca u sobi a jutros me jako boli glava plasim se da negde ne curi i da se ne otrujem.POMOC.Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 2:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 4:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Proveru curenja gasa ćeš uraditi tako što ćeš u bocu sa prskalicom zamešati sapunicu i vodu i poprskati crevo i spojeve, ako curi poajviće se mehurići na mestu curenja, inače, svako budženje CO2 sistema je opasno i ne preporučujem ga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 6:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koristim namensko JBL crevo za CO2, posto mi je radni pritisak oko 3 bara, na sve standardne elemente pasuje odlicno. Iglicasti mi je, sto se kaze, nasrafljen direktno na regulator. Imao sam problema sa raznim spojevima, uvek treba jos malo dotegnuti i redovno proveravati, u pocetku i vise puta dnevno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Slavina za crevo krsta88 Tražnja 8 Sre Dec 09, 2020 2:26 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Silikonski drzac za crevo 4-6 mm kaplarm Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Sep 30, 2015 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati providno crevo nesha barajevac Arhiva Malih Oglasa 1 Pet Feb 06, 2015 1:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanister filter-povratno crevo Blue Filteri i pumpe 13 Uto Dec 30, 2014 9:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka nastavak za crevo gotika Razno 20 Uto Jul 16, 2013 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License