Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Jošanica Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 12:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posle Grčke dodjoh u selo (tazbina). Jutros sam otišao do reke Jošanice, koja se btw nalazi od kuće svega 100 metara. Kakvog hardskejpa ima?! Raznoraznog kamenja...crnog zaobljenog, crnog rogljastog, neobičnih oblika i veličina, crvenog kamenja...Morate priznati da je takav prizor za Lalu, kao što sam ja, pravo otkrovenje. Već po selu kruže priče o luckastom Milanovom zetu, koji šeta po reci i bira kamenje i panjeve. skakutanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 12:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 12:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E tako sam se i ja obradovao u Bajinoj Bašti, a od pola gepeka samo dva kamena su bila "nešišteća" Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 12:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo sigurno nije krečnjak. U pitanju je neka, rekao bih, magmatska stena. U svakom slučaju, probaću prvo sirćetom, pa tek onda u gepek.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 1:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Normalno, za razliku od mene ti razmišljaš. Učio si školu, odmah se vidi Smile
Aj pozdravi svaje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nelle333
Akvarista



Registrovan: 16 Avg 2011
Poruke: 56
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 1:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ce biti ,,luckastom Milanovom zetu, koji šeta po reci bira kamenje i prska sircetom" Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 2:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je tako dobro, koga briga da li je 'sistece'... Smile Nije to bas tako strasno kao sto se prica. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Jul 29, 2013 3:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E, k'o u samoposluzi. Prošetaš uzvodno kroz reku, pa mogao bih na šlepere da ga izvozim. Još kada biste znali kakva je kompletna atmosfera? Jove na obali prave hladovinu, a Jošanica šumi li šumi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milance
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2011
Poruke: 15
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 7:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A pastrmčice plivaju Wink
Bio nekoliko puta sve iz Pančeva na Jošanici Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Šta onda da ti pričam kada sve znaš.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dzeki
Akvarista



Registrovan: 31 Maj 2012
Poruke: 85
Lokacija: Prijepolje

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam se tako par puta odusevio Limskim hardskejpom,medjutim ima ga dosta sisteceg,tako da sam se odlucio za jednu planinsku recicu ispod mog sela,i ona stvarno obiluje kamencicima koji bi odusevili svakog akvaristu. Inace mi se vise svidja opcija pronalazenja hard skejpa u nasoj okolini nego kupovina korenja i kamenja po pet shopovima,mozda zato sto mi je relativno pristupacno. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 1:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja uvek glasam za što prirodniji ambijent u akvarijumu. Ne volim one sterilne akvarijume.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Jul 30, 2013 6:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probao sam sa sirćetom. Ne peni. Ovo je verovatno, kao što sam i mislio, neki peščar. Međutim, nakupio sam i neke crne kamenčine (najverovatnije metamorfnog porekla). Tvvrrdeeee su i teške kao kamen. hi hi hi Kako mi je krivo što ne mogu da ih fotografišem (riknuo mi fotoaparat na moru). Moraćete da sačekate da dođem kući.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 12:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako su se slatko ismejali tast i tašta kada su videli gepek do pola pun kamenjem i panjevima. Zamisli da su me policajci zaustavili i tražili da otvorim gepek. hi hi hi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel može sličica tog hardscape-a? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Avg 08, 2013 1:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Riknuo nam je fotoaparat na moru. Sada smo trenutno u Kruševcu, a u subotu stižemo kući. Kod kuće imam još jedan olimpusov aparat. Čim budem u mogućnosti postaviću fotke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Jošanica HORUS Akvarijumi 170 Pon Avg 12, 2013 2:21 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License