Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 sylvania gro-lux t8 ili nesto drugo? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 2:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

citajuci po forumu nasao sam da je sylvania gro-lux dobra da istakne boju kod ribica i biljaka.Ili ima jos neka druga osim nje posto hocu da stavim u aq.neku takvu da malo izrazim boju ribica i crvenog bilja.Ima 3 stedne od 6500k pa bih ubacio neku jos zbog boje.Ako neko zna gde mogu da nadjem takvu neonku t8 18w da poboljsam boju nek me kontaktira posto nemogu nigde da nadjem na netu gro lux u prodaji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 2:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na to sto imas, taman bi ti legla neka Gro-Lux varijanta (ne mora bas ta, ali taj tip). Pogledaj kod prodavaca, imas reklame na sajtu (ili bilo gde drugo), imaju svi po nesto tog tipa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaphod_beeblebrox
Akvarista



Registrovan: 21 Sep 2011
Poruke: 25
Lokacija: NBGD

PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 5:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

arcadia original tropical moja preporuka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
atanasa
Akvarista



Registrovan: 05 Maj 2013
Poruke: 69
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Avg 26, 2013 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I moja. Koristim i ove kineske(...RED LAMP), ali svaka različito svetli.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka zut moli jedno oko mu nesto uvecano goran012 Početak u akvaristici 4 Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina za nesto ljubisa03 Razmena 0 Čet Okt 01, 2020 3:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka T-barbs trampim za nesto drugo popindeed Arhiva Malih Oglasa 3 Sub Apr 11, 2020 8:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cudan izgled Skalara (bolest ili nest... Spavalica13 Ostali Stanovnici 4 Pet Nov 22, 2019 2:26 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License