Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 stiropor 1,5cm Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

potreban mi je stiropor ili stirodur debljine 1,5cm. gledala sam po lokalnim radnjama i u uradi sam. kazu da se pravi, ali oni ne drze niti znaju gde ima. ako neko zna gde u bg-u ima bila bih zahvalna. info na pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 8:26 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 8:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li u uradi sam u rodicu?Tamo je bilo razlicitih debljina.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzimao sam tamo 1.2 cm.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaš ih u bilo kojoj farbari. Vrlo jeftino.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

makich ::
potreban mi je stiropor ili stirodur debljine 1,5cm. gledala sam po lokalnim radnjama i u uradi sam. kazu da se pravi, ali oni ne drze niti znaju gde ima. ako neko zna gde u bg-u ima bila bih zahvalna. info na pp


nisam siguran da sam negde video od 1.5.cm, od 1.,2.cm ima da se kupi skoro u svakoj farbari ! cena je vrl.pristupacna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 8:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postoji ukrasni, reljefni stiropor debljine 5 mm. Dimenzije su, čini mi se, 40 x 40 cm. Koristim ga ispod svih akvarijuma pa i onog od 120 litara. Super je jer je skoro neprimetan. Imam viška pa mogu da ti dam.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ,imas i biom podloge !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
manastiriste
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2013
Poruke: 627
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 8:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesho...pa kod tebe covek svasta nesto moze da nadje...Smile
Svaka cast kada i ovo imas viska Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bila u uradi sam bas u tom u rodicu, tamo imaju samo okrugle cifre, kao i u obicnim farbarama, ima od 1cm, 2cm, 3cm,5cm...

Neso, treba mi za iza akvarijuma. Ispod sam stavila stiropor od 3cm. Akvarijum stoji na "hladnom" tj spoljnom zidu, pa bi to bila izolacija od hladnoce, a ujedno bi i sprecavala da kojim slucajem dete ne gurne, zaljulja akvarijum ili nesto slicno. Imam tacno 1,5cm do zida, pa bi to bilo najbolje resenje
Ako ne nadjem bas nigde, onda i ta varijanta moze, kupim od 1cm plus taj od 0,5
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 9:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da malo mrdnes akvarijum pa da napravis 1 ili 2cm:)?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hehe pa da to bi bilo super da ima gde Smile
pre bih skinula parket lajsnu pa pomerila sto blize zidu, onda bi mozda mogao od 1cm


Poslednji izmenio makich dana Ned Sep 08, 2013 10:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Termosajlent ti treba, dobro izoluje, debljina 1 cm ali lako uguraš dva parčeta (može da se pritisne) em ribice imaju zvučnu izolaciju Smile
Meni je on ispod akvarijuma i kao pozadina, imaš u svakoj malo boljoj farbari, mislim da nije više od 200 dinara baš velika rolna.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 08, 2013 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala neso, bas cu da pogledam.
kakav je to materijal?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Sep 09, 2013 3:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da i ovo završim i mogu na spavanje Smile
Crno-sivkast, bolje da kažem taman, kao ona pucketava folija za pakovanje ali mnogo čvršće, mogu ja sa svojih 100+ da stojim na njoj. Ovde kod mene u farbari je rolna širine 1,5 metara a prodaje se na dužni metar. Pogledaj pa vidi da li ti odgovara, inače se koristi za termo-zvučnu izolaciju, kuće, kola, zvučnici, staviš vazdušnu pumpu za akvarijum na nju i milina Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Sep 09, 2013 12:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala na objasnjenju Smile
koliko danas cu da pogledam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Stiropor u akvarijumu Moly Razno 4 Uto Jan 26, 2016 4:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stiropor da ili ne ? srki.acs Razno 12 Sub Jan 10, 2015 2:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka stiropor ili pluta stefanrudi Ostala oprema 18 Čet Apr 24, 2014 9:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stiropor ispod akvarijuma Glavash Početak u akvaristici 12 Ned Feb 09, 2014 1:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stiropor ispod akvarijuma Kulence Uradi Sam (DIY) 33 Čet Jan 03, 2013 8:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License