Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Lemna minor invazija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 2:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kako se spasti od invazije socivice to jest Lemna minor
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 2:31 am Snimi Poruku Nazad na vrh

EMKA
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 21 Jun 2010
Poruke: 247
Lokacija: Paracin

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 2:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i mene isto pitanje muci na svaka 3 dana mi je prepuna povrsina jedva svetlo dolazi do dole d obiljaka smorilo me da vadim vise kako da smanjim rast njihov Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 2:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kašiku u ruke, i polako je pokupiti sa površine, eventualno ostaviti malo, i zatim redovno svake nedelje skidati suvišne biljčice, a ostavljati koliko se želi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nasdvoje
Akvarista



Registrovan: 18 Okt 2010
Poruke: 230
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 2:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nezelim je uopste hahahahaah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 3:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda kašikom pokupiš sve što se može pokupiti, a potom uzmeš mrežicu za komarce, i polako pređeš kroz površinu vode, tako da pokupiš i sve eventualno zaostale. Najbolje je ako može da se napravi mali ram i da se na njega postavi mrežica, pa onda sa time polako ukloniti ono što ostane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 8:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U jednu ruku plasticnu cediljku za caj, u drugu plasticnu casu ili drugu, adekvatnu, posudu. Casu potopis ukoso, da ulazi samo voda sa povrsine. Kad se napuni, procedis... Smile
I tako, koliko god puta treba... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Mar 31, 2011 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebno je biti dosta uporan i istrajan u nameri pa je onda mozda i istrebis Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Misfit
Akvarista



Registrovan: 05 Okt 2011
Poruke: 26
Lokacija: Beograd,Cerak

PorukaPoslao: Pon Okt 10, 2011 11:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sapnucu ti na uvce:
uzmi japanku,moja je pojela more socivice za 2 dana
danas bi je hteo bare malo al je nema
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
patus
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2011
Poruke: 203
Lokacija: jajinci-beograd

PorukaPoslao: Pon Okt 10, 2011 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni je letos nestala sama od sebe...kako?..pojma nemam...moguce da su krivci moli koji su se prenamnozili,pa pojele...ili?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nikos
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Okt 2011
Poruke: 4
Lokacija: Kikinda

PorukaPoslao: Uto Okt 11, 2011 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ocistio kompletnu povrsinu vode od ove napati nemam je vise. Fala bogu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Sep 26, 2013 4:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a sigurno je jede i neka riba, jel neko zna koja??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Sep 26, 2013 5:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Afrički Malawi Mbuna ciklidi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Sep 26, 2013 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i neke tetre, posto se one i u prirodnom okruzenju hrane nekim biljkicama, npr buenos aires je rado porucka... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Limasa
Akvarista



Registrovan: 27 Sep 2013
Poruke: 19
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Sep 27, 2013 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koje tetre? Ako neko zeli ovu biljku imam je dosta pa neka mi se javi na pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Lemna/drezga nenad.dragisic Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jul 21, 2020 12:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Lemna minor u Beogradu tiberi Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Jan 22, 2018 7:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Lemna minor laky_kg Biljke 8 Ned Avg 07, 2016 7:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Kripta, Rotala i lemna cvelegoa Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jun 01, 2016 9:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Lemna i pistia nzivkovic Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Mar 18, 2015 10:40 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License