Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 dva meseca nema prinove :( Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nenad i sandra
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2013
Poruke: 13
Lokacija: beograd,cukarica

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2013 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav evo vec vise od dva meseca nemam malisane. Zapravo radi se o xsifu. imam muzjaka i dve zenke i jos nemam malisane Sad Gde je zapelo ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2013 7:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2013 7:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce je da su ribe previse mlade, ili da imate "fals" muzjaka - kod pojave da ribica promeni pol ostaje sterilna - ja sam imala predivnog lira muzjaka koga sam namerno uzela da izbegnem prenaseljenost.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad i sandra
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2013
Poruke: 13
Lokacija: beograd,cukarica

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2013 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

primetio sam ja da on nasrce Wink ali mu jedna zenka stalno bezi a ova druga je manja pa mislim da je jos mlada
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2013 9:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možda mali budu pojedeni,a ti to ni ne vidiš.Imaš li bilja u tom akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2013 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sto mislis da je zapelo? To sto imas muzjaka i dve zenke ne mora da znaci da ce biti bebaca. I to ne samo kod ksifa, nego i kod bilo kojih drugih. Moze da se desi (mada je to redak slucaj) da u akvarijumu imas 10 gupika, pa da opet nece da se razmnozavaju. To ti je tako. I da spojis 10 mistera sa 10 misica, ne mora da znaci da ce biti bebaca Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Okt 23, 2013 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ajde postavi slike tog muzjaka i tih zenki ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad i sandra
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2013
Poruke: 13
Lokacija: beograd,cukarica

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 6:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nensi ::
Možda mali budu pojedeni,a ti to ni ne vidiš.Imaš li bilja u tom akvarijumu?
nema sanse svaki dan buljim u aq. imam dosta bilja .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nenad i sandra
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2013
Poruke: 13
Lokacija: beograd,cukarica

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 7:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Anboy
Urednik
Urednik



Registrovan: 16 Feb 2011
Poruke: 1311
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mlada je riba a i slabo uhranjena, pogotovo ona druga, mada je to mozda i muzjak. Ova riba ce imati male za jedno mesec-mesecipo. Neki ksifoi se ne kote bas kad mi hocemo, ortak ima tuksedo lire i kaze da njima duze treba. Evo ja trenutno imam zenku kobra gupija u akvarijumu samu vec dva meseca, puna je a nista od mresta.

Ova riba ce imati male, mada ce ti tesko malci preziveti pored munjevitih zebrica u AQu.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 8:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na 4 slici ova zenka sto stoji sa muzjakom je oplodena i okotice mlade a kada to nemogu ovako da ti kazem a sto se tice tih prethodnih ribica pitaj ove lepe prugaste ribice gde su ?tvoj akvarijum nije ubijen biljkama istrebi ove divlje puzeve prebaci valisneriju u zadnji plan tamo joj je mesto ubaci neki kamen jedan panj sa mahovinom tako ces imati vece sanse da sacuvas malce !inace ksife se kote na svakih 30-32 dana muzjak gledajuci ga na slici izgleda ok !e izbaci ovaj dvorac bode mi oci !!!!!!!!!stavi crnu pozadinu nalepi traku (crni izolir)pri vrhu akvarijuma !bice mnogo lepse !srecno
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nenad i sandra
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2013
Poruke: 13
Lokacija: beograd,cukarica

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 9:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

OKk. hvala na savetima radicu na promenama Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2013 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
e izbaci ovaj dvorac bode mi oci !!!!!!!!!


Mislim da je vaznije da li njima bode oci ili ne. Da im bode, siguran sam da bi ga izbacili.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Okt 25, 2013 4:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok u pravu si izvinjavam se !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Pet Nov 15, 2013 11:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me kako preoznati ženku ksifa dok su ribe još mlade?
Jer koliko znam mužjacima tek kasnije izraste ovo "koplje"?
Pošto imam 2-3 mužjaka u akvarijumu koji se ciklira planiram da ih prebacim i da kupim više ženki.
Kako bi se ksifo slagale sa barbusima?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Na poklon crne molike trenutno stare ... Dukisef Na poklon 0 Sre Sep 08, 2021 5:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 56x30x30 nema fluo, nema štednih, kak... Rich999 Rasveta 7 Uto Jun 23, 2020 10:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crkla pumpa a rezerve nema cyanogen Filteri i pumpe 1 Sub Apr 11, 2020 6:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras nema oko! POMOC Tajson Ribe 4 Sub Apr 20, 2019 7:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum 300l nema sanse da odlucim ... milospe Ribe 14 Uto Nov 06, 2018 12:35 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License