Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moli prepoznavanje polova Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Skemi
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2013
Poruke: 15
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2013 5:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e ovako drugari,imam jednog muzjaka koji je promenio pol,znaci bio je zenka i jer je on neplodan sad ili..?a drugo pitanje je posle koliko vremena je kod malaca molija moguce prepoznavanje polova?hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2013 5:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2013 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da sad je neplodan sluzi za ukras inace niti moze da pari zenku niti da koti ribice kod malih moli mozes da razlikujes plove sa 4-5 meseci!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skemi
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2013
Poruke: 15
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2013 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa ja ih imam od jula meseca i ne mogu jos uvek da razlikujem polove
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2013 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

postavi sliku ribica lakse cu ti objasniti !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skemi
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2013
Poruke: 15
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2013 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

druze ja ih slikam ali one samo plivaju i sve ispada mutno posto ih mnogo ima...jer mozes nekako drugacije da mi objasnis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Skemi
Akvarista



Registrovan: 12 Jun 2013
Poruke: 15
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2013 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

druze ja ih slikam ali one se krecu i sve ispada mutno.jer postoji neki drugi nacin da mi objasnis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sre Okt 30, 2013 7:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo ti druze, jednostavnije ne moze da se objasni... pa ti vidi sad Smile

muzjak:
Image

zenka:
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Prepoznavanje ribe aqufini Afrički ciklidi 0 Pon Apr 01, 2024 12:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maslinasto zeleni moli goran012 Ribe 0 Sre Jun 30, 2021 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moli m.vlacina Tražnja 1 Pet Jun 04, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License