Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Neonka bojest :/ Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poz, jedna neonkica mi je dobila kao beli tumor kod usta moze da jede i jede i aktivna je dok je druga na jednoj strani izgubila boli, leva strana neonke nema vise onu crvenu i plavu liniju nego je skroz siva, sta raditi u ovakvoj situaciji, da li su opasne bolesti? evo nekih parametara akvarijum 38l, temperatura 26C, filtracija hang-on 160 l/h, imam 15 neonkica i 4 muljasa, dosta malezijskih puzeva par kozica, i borca muzijaka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 8:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Atanas011
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2010
Poruke: 320
Lokacija: Beograd - Medak

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izbaci obolele ribice iz aq. i jednom nedeljno promeni 10L vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Čet Dec 19, 2013 3:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

treba mi pomoć oko jedne neonke, u većem akvarijumu sam već imao 6 neonki i rešio da dodam još 2kom, kupim ja tako još dve i ne ubacim ih odmah u veći već prvo u mali akvarijum, primetio sam odmah da jedna ima crveno oko škrga odnosno više mi izgleda da je iza škrge.
Tako je kupljena, i od tad je prošlo 5-6 dana onu koja mi je izgledala normalno sam ubacio u veći akvarijum sa ostalim neonkama pa me zanima šta je uzrok ovog crvenila'
I dali da je ubacim sa ostalima ili da ostane ovde za sad, ponaša se normalno, čak mi se čini da to crvenilo nije kao kad je kupljena već je nekako tamnije.
Evo i slike nije baš najbolja ali ova u desnom uglu.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Rasveta led neonka 18w 60cm Malina Arhiva Malih Oglasa 0 Čet Jan 02, 2020 9:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonka Spoooky Početak u akvaristici 4 Pon Okt 28, 2019 11:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonka bolesna Stefans Bolest 3 Ned Sep 29, 2019 8:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka akcija kraljevska neonka gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Sub Jan 26, 2019 2:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka akcija inesi-plava neonka gupi-pet svet Gupi & Pet Svet 0 Sub Jan 26, 2019 2:51 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License