Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 kocenje zivorotki Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
kameni91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Dec 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 3:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav svima...prelistao sam skoro sve teme na forumu oko kocenja zivorotki,i mnoooogo toga sam korisnog video,kao i neke greske svoje.... ipak,jedna sitnica me zanima a nisam nigde to procitao.. da li treba izdvojiti zenke i muzjaka (ksifo,gupi) od ostalih ribica u poseban akvarijum,da bi doslo do parenja? Rolling Eyes ojha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 3:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, obaviće oni to i u zajedničkom akvarijumu, nisu stidljivi (egzibicionisti Laughing )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 3:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne treba. Parenje se obicno desi samo od sebe, u zajednickom akvarijumu. Naravno, ne moze da skodi ako ih odvojis, ali nista im ni ovako nece faliti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kameni91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Dec 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala ..a odakle znam,mozda ih je sramota..xaxa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kameni91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Dec 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e,da zaboravio sam... a sta ako je muzjak gupi vise zainteresovan za druge ribice,i njih juri nego za moje 2 zenke Very Happy cudan neki lik
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesekiraj se zna on sta radi ?odradio je on posao sa gupikam sad ostale rasteruje do parenja gupi muzjaka sa drugim vrstam nemoze doci nesekiraj sa !a tude je uvek slade !!!!!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pusti coveka nek' uziva Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
kameni91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 04 Dec 2013
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 7:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

haha.. nadam se da je tako Very Happy 2 zenke sam mu kupio pre nedelju-dve,a pre toga 5-6 meseci je bio samac,pa da nije zastranio Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TomahawkXX99
Akvarista



Registrovan: 19 Nov 2013
Poruke: 12
Lokacija: Podgorica,Crna Gora

PorukaPoslao: Sre Dec 04, 2013 7:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne verujem da bi ti zastranio kad bi te neko makao od "zenki" 6 mjeseci,nego bas suprotno hahaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Hrana za zlatne ribice za ishranu ziv... Zivadin Ishrana 1 Sre Maj 06, 2020 8:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka mladj zivorotki AquaWolf Razmnožavanje 5 Sub Jul 16, 2016 1:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka prvi mrest mladih zivorotki Bojan Razmnožavanje 6 Ned Jun 30, 2013 7:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Guppy kocenje mix Razmnožavanje 3 Ned Dec 02, 2012 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest zivorotki sasa-srb Bolest 7 Ned Jul 29, 2012 9:36 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License