Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvi susret sa akvarijumom Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Milos987
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2012
Poruke: 101
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2014 3:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link

Snimak je od pre 3 i po godine, a moja cerka je tada imala nepunih pet meseci. Smile
Skoro sam ga postavio na YouTube pa rekoh da ga podelim s kolegama. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2014 3:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2014 7:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema lepseg prizora od decje radosti Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2014 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a pa sad je ona iskusni akvarista...ne bi bilo lose da je slikas sad u slicnoj pozi i postavis sliku..cisto da pravis album iz godine u godinu..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Ned Feb 02, 2014 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo je da se deca upoznaju i druze sa zivotinjama, mozda ce Masa jednog dana da bude strastveni akvarista i da nam se pridruzi na forumu Smile
A dok to ne dodje na red da pitamo Milosa kako prodje mrest skalara?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milos987
Akvarista



Registrovan: 22 Jan 2012
Poruke: 101
Lokacija: Grdelica

PorukaPoslao: Pon Feb 03, 2014 3:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala drustvo. Tako smo gledali akvarijum sve dok curica nije krenula da puzi i pravi prve korake. Onda sam, preventivno, preselio akvarijum u suteren, gde joj na dohvat ruke nece biti staklo i kablovi. nono

A sad, ponekad zajedno nahranimo ribice. Najvise voli kad stavi ruku sa hranom u vodu a plati i ksifo joj grickaju prstice. Very Happy
Voli prirodu, a i trudimo se da tako ostane. Letos smo pored reke hvatali i mazili zabe, a vec vog leta su u planu belouske. Mr. Green

@Tiger barb, i to je star snimak (januar-februar 2012.). Mrest je prosao odlicno. Posle nedelju dana je proplivalo preko 80% mladji. Medjutim, tog februara su bile velike padavine i desilo se da su nam preko noci iskljucili struju zbog nekog kvara... Samo je desetak fantomcica prezivelo hladnu noc... Sad
Uvek je bilo lakse navesti ribe da bace ikru nego da posle tu mladj "izvedes na put".
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum? Maridza Početak u akvaristici 3 Čet Jun 01, 2023 12:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 140l Aquascape pokusaj prvi - Baia Baia Akvarijumi 17 Ned Feb 05, 2023 12:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 112 litara (80x40x35) - prvi put u ak... mekses Akvarijumi 20 Sub Feb 26, 2022 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi put-Ciklidi Trifke98 Početak u akvaristici 4 Sre Mar 17, 2021 9:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License