Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ogledalo na zadnjem staklu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Čet Feb 13, 2014 8:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno nisam znao gde da stavim ovu temu, pa reko moze i vamo...elem gledam po youtube-u neke snimke vezane za aquascaping pa sam video na par nano akvarijuma da su likovi stavljali ogledalo na zadnje staklo umesto crne, plave ili koje god folije, pa sad me zanima, to izgleda lepo da se razumemo, ali da li ce se ribice zabijat u staklo videvsi svoj odraz u ogledalo, predpostavljam da biljkama moze samo da koristi svetlost koja se odboja koliko-toliko od ogedalo? Very Happy

Pokusavam sad opet da nadjem te snimke ali zurim nesto, pa kad budem imao vremena u toku dana postavicu... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 13, 2014 8:45 am Snimi Poruku Nazad na vrh

TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Čet Feb 13, 2014 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Brat imau njegovom akvarijumu. Tacnije, on nema na zadnjem staklu nego jefilter zaklonio ogledalom. Iskreno, meni je bzvz. Prvo se ribe tripuju dok se ne naviknu, a pogubis se kad gledas u to. Skroz je nekako cudno. Drugo, scaperi fotkaju svoje akvarijume i to izgleda super. Verovatno ako se gleda pravu o akvarijum, izgleda realno i kao da je akvarijum mnogo dublji. Kad dodju tu ribice vec je druga prica. Wink

Da sam na tvom mestu ne bih to radio. Wink. Bolje eksperimentisi sa osvetljavanjem pozadine i svetlim i tamnijim pozadinama nego ogledalom u akvarijumu. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Čet Feb 13, 2014 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam ni hteo to da radim samo pitam ovako, jedan od razloga je sto je bi bilo veliko staklo, verovatno i skupo, verovatno bi tako stajalo tu neko vreme pa bi ga skinuo, tako da sam samo pitao Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Algar za braon alge po kamencicima,de... uki01 Alge 10 Sre Sep 25, 2019 7:40 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka bele mrlje na staklu tam Početak u akvaristici 9 Čet Mar 22, 2018 5:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka jajasca na staklu Vladimir95 Razmnožavanje 4 Sre Okt 01, 2014 5:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Lepak na yadnjem staklu HORUS Ostala oprema 13 Sub Avg 23, 2014 3:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka alge na staklu Riban&Ribica Alge 29 Čet Apr 10, 2014 9:32 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License