Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 moj prvi akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 3:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije me bilo jedno vreme ali stvari oko akvarijuma polako privodim kraju.Kao sto sam prikazao slike postolja-police za akvarijum konacno sam akvarijum i postavio na to postolje i zalepio pozadnu,lajsne i sve sto treba....cekam samo jos da povezem rasvetu za koji dan pa da ga punim hranjlivom podlogom,sljunkom i vodom.Evo par slika da vidite kako sad izgleda kada sam ga stavio na mesto .
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 3:43 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 3:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista ovo ne valja! Very Happy talasi talasi talasi
Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kibo-Chan
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2013
Poruke: 344
Lokacija: Sremska Mitrovica,Lacarak

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 4:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

lepo bogami,ocekujemo update Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cojasoko
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2012
Poruke: 182
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 7:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sada treba da pustis da se razraste kosa na glavi i bice to super Smile Salim se . Odlican pocetak, i jedva cekam nastavak
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo pa musko a? Svaka cast, sto bi ameri rekli smooth Smile e samo ne znam da li je to pravo mesto za akvarijum izmedju 2 prozora? stavi ga u neki mracniji deo prostorije ako je ikako moguce Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve lepo uklopljeno i pedantno odrađeno.
Svaka čast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 9:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vrlo lepo, svaka cast. Samo napred, al lagano Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stanko79
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2012
Poruke: 92
Lokacija: Beograd, Resnik

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 9:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pedantan pocetak! cestitka Jedina sugestija sa moje strane bi bila da bi trebalo da razmislis o nekim nogicama sa mogucnoscu nivelisanja. Samo napred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vlada991
Akvarista



Registrovan: 06 Avg 2011
Poruke: 732
Lokacija: Leskovac

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo odradjeno. Kakvu filtraciju planiras? Jesi li razmisljao, mada je sada kasno, o nekoj visecoj rasveti? Koje su dimenzije akvarijuma? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nediraj nista .. ovako izgleda super Smile .
Ma salim se , samo napred .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Nov 12, 2013 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na prvi pogled deluje veoma pedantno i lepo uradjeno od police do akvarijuma. Svaka cast. Napisi u profilu odakle si - lokaciju.
Mozda bi mogao malo vise da predstavis akvarijum ,policu, dimenzije police akvarijuma , da uslikas haubu . Obelezio sam pod rednim brojem 1- sta je to ,neka traka-lepljiva ili zalepljena. Pod red.brojem 2. da li je to kant traka i kako si je lepio ,poz
Neka je sretan akvarijum !

Image


Poslednji izmenio No 1 dana Uto Nov 12, 2013 11:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene No 1: dopuna slike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2013 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi... Smile
Salvatoree - nemam gde drugde.Stajace ovde a inace sa te strane mi sunce zalazi a levi prozor je zaklonjen delom druge zgrade a i tu uglavnom spustam roletnu,tako da nema bas preterane svetlosti.
Stanko79 - sto se nogica tice sad je kasno a i parket je tu ravan,inace je hoblovan i lakiran pre postavljanja police Smile
Vlada991 - imam iza spoljasnji filter celom duzinom akvarijuma.Proslo mi kroz glavu i ta viseca rasveta ali vec kada sam napravio haubu.Iskreno,licno vise volim ovako nego visecu ali otom potom,mozda se jednom i predomislim Smile
No 1 - planiram da predstavim akvarijum kada ga pudem zavrsio skroz pa lepo sve da napisem o njemu.Pod 1 je u pitalju aluminijumska lajsna a pod 2 kanr traka koju sam lepio silikonom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
spaske1
Akvarista



Registrovan: 09 Maj 2013
Poruke: 450
Lokacija: Bor

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2013 12:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo bi bilo videti kako sve izgleda detaljnije , slike sa otvorenom haubom i slični detalji.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan85bgd
Akvarista



Registrovan: 14 Maj 2013
Poruke: 79
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 19, 2013 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najzad povezao i rasvetu Smile

Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Nov 19, 2013 4:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Daj covece napuni ga vise Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License