Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Koju T5 neonku uzeti? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
stefanrudi
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 156
Lokacija: Nis-Leskovac

PorukaPoslao: Uto Apr 08, 2014 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam akvarijum 60l, 70x35x25
Trenutno imam osvetljenje 1x18W T8 Grolux i 1x13W T5 Obicno belo
Hteo bi da zamenim ovu T5 obicnu belu za neku bolju, sta bi ste mi vi preporucili? A da nije arcadia ili tako neka ultra skupa.
Citao sam o philipsovim 965 i 865 daylight, da li postoji tako nesto na T5 13W varijanti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Apr 08, 2014 8:19 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Apr 08, 2014 8:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prostom zamenom te jedne lampe ce dobitak, u odnosu na ulozena sredstva, biti beznacajan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Apr 08, 2014 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Arcadia ima pro sijalice koje su ti id 1200 din pa na vise ali ima i classis seriju koja je duplo jeftinija... Da bi stvarno poboljsao svetlo trebace ti i reflektori tj odsjajivaci koji se montiraju na sijalice
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Maksimovici
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2013
Poruke: 73
Lokacija: Užice

PorukaPoslao: Uto Apr 08, 2014 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U svakom slučaju preporučujem Arcadia Plant pro. Vredi svaki dinar.Biljkama daje mnogo lepšu boju, voda postaje nekako "crvenkasta", preglednija, uz odgovarajuću pozadinu zaista daje na lepoti prostora. Ukoliko nije baš preterana frka oko keša, isplati se dati malo više novca. Sve na osnovu iskustva, od T8, pa sve to pojačano sa LED, pa otep sve istestirano sa T5 pomenutom, najbolje uslove daje T5. Nestaju alge, istina i uz pomoć kozica, algara,co2, ali ipak akvarijum sa dobrom sijalicom dobija toplinu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nisam sigurna za koju je ovo temu... SanjaP Bolest 2 Ned Dec 18, 2022 2:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koju prehranu za biljke koristite? nebojsar Biljke 10 Ned Dec 16, 2018 4:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema koju sakupljam vec duze vremen... Hong Kong Morska Akvaristika 2 Pon Okt 15, 2018 7:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako povezati LED neonku medayu Rasveta 9 Pon Avg 21, 2017 9:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koju biljku za zadnji plan? Sone_bg Biljke 7 Uto Avg 30, 2016 2:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License