Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Juwel RIO 180 - pumpa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jun 25, 2014 11:39 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pumpa u Juwel filteru je pocela malo da se cuje poslednjih dana, kao da blago zuji... Jel imao neko ovakav problem?
Da li se ovo da srediti nekako, ili mora da se menja? Ustvari, nisam uspeo da proverim, da li se pumpa moze uopste demonirati lako?

Pozdrav i hvala na sugestijama
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jun 25, 2014 11:39 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Jun 25, 2014 11:46 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene na juwel rekord 700 se lako cisti, izvuci je iz lezista filtera, potom je odvoj od "nosaca". Sada sa donje strane vidis propeler, njega izvuci pincetom (magnetni je) i operi dobro, nahvata se sluz neka pa nece da vrti ponekad... Ako i pored toga "zuji" onda imas mehanicki kvar. Mislim da se to ne popravlja vec ako je pod garancjom zamena a ako nije kupis novu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jun 26, 2014 10:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odradjeno ciscenje po instrukcijama - problem resen!
Hvala! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ponovni početak nakon dugog niza godi... dragoljub Početak u akvaristici 0 Pet Jan 20, 2023 1:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum Juwel Rio 180 ASX Ponuda 1 Sre Jan 11, 2023 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj početak (Juwel 125, Tanganjika šk... dejanVuk Početak u akvaristici 10 Sre Okt 12, 2022 2:12 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License