Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Razmnozavanje black molly Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Luka98
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Okt 2011
Poruke: 6
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2011 1:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam 4 gupike i razmnozile su se pa imam 30-ak malaca Smile

A 2 black molly vec 3 meseca nece da se razmnozavaju...

Pa me interesuje zasto?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2011 1:53 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

MR.ARCHY
Banovan
Banovan


Opomene: 2
Registrovan: 23 Jun 2011
Poruke: 288
Lokacija: podgorica

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2011 2:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozz imas dosta potpitanja oko toga zato daj malo vise informacija o aq i jedno od glavnih pitanja znas li da razlikujes muzjaka i zenku ??pozz Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2011 2:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Black moly je bas tesko pogoditi kad je skotna jer se jako slabo vidi na zenci. Kod odraslih primeraka prednji deo stomaka nabubri i ondak treba prebaciti u mrestilicu i samo cekati kad ce malci.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka98
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Okt 2011
Poruke: 6
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2011 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko ja znam muzijak je manji.

Ali nisam ni ja bas neki strucnjak Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Okt 18, 2011 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzjak ima gonopodium potrazi na forumu oko toga jer je bas dosta pricano na ovu temu. Kad procitas znaces koji je zenak a koji mujak...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Luka98
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 18 Okt 2011
Poruke: 6
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 19, 2011 12:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda da ja imam dva muzjaka javascript:emoticon('greska')
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
marko kraljevo
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 16 Jan 2013
Poruke: 18

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam uspeo da ih namnozim za 2 meseca potpuno sam a imam 14 god Very Happy evo i slike



Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cojasoko
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2012
Poruke: 182
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Sre Jan 16, 2013 7:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam blek moli zenku i silver moli isto zenku i imao sam zutog muzjaka koji se razboleo i crko a od njih imam 6 malih koji su zivi i zdravi a crklo je 10-ak malaca pre toga . Sto znaci da treba da nabavis zenku ako su tvoji muzjaci i nema da brines a cim se okoti malci moraju da malo ojacaju pa i za njih nema brige. Nisam drzao posebno zato sto su sami otisli u spoljni filter a kad su malo izrasli ja sam ih stavio sa ostalim ribama i sve je ok. Inace uglavnom ide 2 zenke na 1 muzjaka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
marko kraljevo
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 16 Jan 2013
Poruke: 18

PorukaPoslao: Čet Jan 17, 2013 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da upravo tako ali ja imam 2 crna i jednog zutog i 9 zenkica i sve je super kod njih Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ksami




Registrovan: 02 Jul 2014
Poruke: 1

PorukaPoslao: Sre Jul 02, 2014 7:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja imam 3 crne ženke i 1 crnog mužijaka i još jednog žutog mužijaka i skoro uvek imam mladunce Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License