Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Slatke gupi zenke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temu
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Kolja
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima zanima
me kako se raspoznaju gupi zenke i gupi muzjaci Question riba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:05 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mungos16
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 6
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzijaci sareniji,manji imaju lepse boje,dok su zenke malo krupnije,debljeg stomaka,i obicno im je rep samo obojen Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala ali ja imam jednu debelu gupiku ali je sarena da li je muzjak ili zenka Very Happy riba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mungos16
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 6
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image evo jedne slike sa interneta Smile Inace stavi sliku odmah cu ti reci sta je.. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

po datumu smo registrpvaniu istom danu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa trenutno sam u selu pa na kompu nemam ni kakve slike
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Obicno su muzjaci manji sa velikim raskosnim sarenim repovima. Takodje imaju gonopodijum (muski polni organ) umesto stomacnog peraja...
Citaj malo ,mnogo puta je vec pisano o tome...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ali kazi mi da li su to na slici zenke ili muzjaci pa cu ja da uporedim sa mojim gupi riba
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala mnogo jovice legendp Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mungos16
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 6
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pazi jovica ti je reko,iskusniji je,na slici je levo zenka a desno muzijak-on je sareniji i manji vidis Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

usput kada je sezona parenja ca gupi Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i hvala mnogo na odgovorina Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prijatelju, ako nisi ovde da nesto naucis i pomognes drugima, idi na fejs pa tamo ubijaj vreme, ovo je ozbiljan forum... Jesmo se razumeli?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mungos16
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 6
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pazi,ne znam tacno kada je,ja sam ih gajio uvek i tokom cele godine su se kotile meni,tako da je moje licno iskustvo da se stalno kote,neko iskusniji ce se javiti i mene zanima kad je sezona njima Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Kolja
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2014
Poruke: 16

PorukaPoslao: Sub Jul 19, 2014 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dobro potrazi cu negde na internetu i znam da je ovo ozbiljan forum Very Happy nemoj da se ljutis vazi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temu
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su ovo zenke borca? Maridza Ribe 4 Pet Jul 07, 2023 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License