Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj HARD SCAPE. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sub Avg 09, 2014 3:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ispunjavam obećanje , slike mog harda i panja kojeg sam kuhao 6 puta od toga jednom u slanoj vodi Mr. Green Mr. Green


Image
cijelo

Image
sreda

Image
lijevo

Image
desno


Image
NOVI PANJ , skoro našao , nije obrađen , kad ga obradim , stavljam slike Wink

Kako vam se sviđa hard bez pijeska , a evo i s njim :


Image
Puno će ljepše izgledati u aq-vu Wink Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 09, 2014 3:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sub Avg 09, 2014 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Završavam sve jedno po jedno ,da bih negdje krajem septembra sve prikupio , šanse su velike , da bih to lijepo ovdje sve fino predstavio i objasnio širokim tekstom heh.
Eto ja jedva čekam , fali mi još puno , puno biljaka , završavam poklopac (nikako da uganjam vrijeme) , u planu je postolje , imam željezni neki okvir s nogama i sa svim ostalim , samo treba izbrusit i prešpricati i staviti šperploče i to je to i aq staviti .
Planiram novi sastav ribica , naravno sa skalarima haha Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni izgleda fino ali mi se čini da ima jako puno kamenja ispod panja. Nemam iskustva sa kamenim postavkama ali mi se čini da bi tu moglo mnogo prljavštine da se nakuplja. Možda manje kamena da ostanu prolazi da može i riba i voda da cirkuliše, takođe bi mogla i neka biljka onda da se uglavi.
Zašto je onaj desni čošak gore "isečen" pesak, nešto tu ide ili ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Ned Avg 10, 2014 12:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Very Happy
Dobro , staviću manje kamenja , nije problem , postaviću nešto da voda može da cirkuliše nije problem , mogu ubaciti kameni raspršivač i staviti vazduh da idee...
Biljke će da buduuu TOP Very Happy

Desni ćošak je isječen zbog toga što ide za sad tu onaj moj filter crni JUWEL-ov , njega ću staviti dok ne sredim drugi heh ...
Staviti aktivnog uglja da prikuplja boju koju će sigurno još malo ispuštati panj , al nema veze , držaću većinom skalare a oni to volee...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dragon-Scape Tajson Akvarijumi 3 Čet Maj 16, 2019 7:00 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakupljanje hard scape-a u prirodi Alexa777 Razno 15 Pon Okt 08, 2018 8:43 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Hard scape - koje vrste drveta mogu d... Ghandi_bl Početak u akvaristici 0 Sub Mar 14, 2015 3:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka micro reef-scape Laki Morska Akvaristika 10 Čet Dec 11, 2014 12:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kompletirani hard od panjeva HORUS Razno 20 Sub Jan 18, 2014 9:11 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License