Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bolesna tetra Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zaklina
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2011
Poruke: 52
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Ned Sep 21, 2014 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima. Imam jednu bolesnu tetru, ima neku izraslinu sa jedne strane kod stomaka i iznad repa. Izgleda kao mala bela bodlja. Molim vas za savet da je izdvojim ili ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Sep 21, 2014 7:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 21, 2014 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nemam iskustva sa bolestima ribica, pa ce ti neko iskusniji reci sta je to ali obavezno je izdvoji dok se ne utvrdi sta je u pitanju! Ne zelis da zarazis i druge ribice ako je neka bolest u pitanju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Milan013
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2014
Poruke: 191
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Ned Sep 21, 2014 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da ne zaboravim, ako je stavljas u bilo kakvu drugu posudu (najbolje je ako imas neki manji akvarijum) obavezno joj obezbedi kiseonik - vazdusnu pumpicu i rasprsivac. Ako ce tu da bude neko duze vreme, trebace joj i filtracija ili barem cesca promena dela vode.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Ned Sep 21, 2014 10:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izdvoj i daj neku sliku ribice. Kao i jos detalja o samom akavrijumu kako bismo ti sto kvalitetnije pomogli, ovako samo mozemo da nagadjamo...

http://www.akvarijum.org/forum.....t1199.html


Poslednji izmenio jovica dana Ned Sep 21, 2014 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaklina
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2011
Poruke: 52
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 3:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je od 60 l. imam spoljašnji stakleni filter, vodu menjam jednom nedeljno. Imam razne ribice ksifo,tetre, anticitruse i koridorce, imam i dosta biljaka. Pre jedno nedelju dana mi se pokvarila vazdušna pumpa da li je možda to upitanju da nema dosta vazduha u vodi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igla
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 13 Mar 2014
Poruke: 108
Lokacija: Beograd - Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako imas dosta biljaka ne bi to trebalo da bude problem. Da li si skoro ubacivao neku novu ribicu u akvarijum?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaklina
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2011
Poruke: 52
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 8:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne nisam ubacivala novu ribicu u akvarijum. Jedino šta sam još uradila je da sam pre oko dva meseca ispraznila akvarijum i sve oprala i vratila kako je bilo. A ribice su mi bile u manjam akvarijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaklina
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2011
Poruke: 52
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Pon Sep 22, 2014 8:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Verovatno ću sutra svratiti u prodavnicu u kojoj sam kupila tetre da se raspitam o nekom leku ili savetu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zaklina
Akvarista



Registrovan: 08 Maj 2011
Poruke: 52
Lokacija: subotica

PorukaPoslao: Ned Sep 28, 2014 5:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo da vam javim izlečena mi je tetra. Po vašem savetu odmah sam izdvojila ribicu, a u prodavnici su mi rekli da probam sa metil plavim. Mislila sam da joj nema spasa toliko je u lošem stanju bila ali se odjednom počela oporavljati tako da je sad sasvim zdrava i sve joj se povuklo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka tetra akvarijum Lee Početak u akvaristici 4 Pon Maj 24, 2021 8:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plava neon tetra, izbocen stomak Nikollo Ribe 3 Pon Apr 19, 2021 8:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ember tetra potraznja popindeed Tražnja 3 Uto Nov 17, 2020 2:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red lizard, mramorna sekirica i ember... Slepi_Putnik Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Maj 29, 2020 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License