Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poseta prodavnici zivotinja u Stutgartu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto me posao doveo u Stuttgart, iskoristio sam priliku da vidim kakvi su nemci akvaristi i mogu vam reci da sam ostao bez teksta. Da ne duzim mnogo evo par slika iz zooshopa na koji sam nabasao onako uzput.

Na samom ulasku sam se susreo grdosijom punom pirana. Kako god da su ga uredili sama velicina akvarijuma me ostavila bez daha:
Image

Odmah zatim sam naleteo na bazen sa koi saranima koji imaju brat baratu po 10+ kila:
Image

Ima tu malo i kica ali sve je nekako ukusno i svrsishodno:
Image

Ponuda rasvete je impozantna:
Image

Naredna slika ukazuje da nemci dosta polazu na teoriju:
Image

Pokusao sam da uhvatim sve odjednom ali to je bilo nemoguce:
Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ali pločice su im krš Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos slikaaa...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image

Diskusi:
Image

Image

Image

Ima svega, ne mogu bas sve slike da okacim ali videcu u medjuvremenu da dopunim i sa ostalim fotkama, nema sta nema, video sam gomilu vrsta prvi put. Na zalost cene su mnogo jace nego kod nas, tipa sve je sjuplje u proseku bar 5 do 10 puta.

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bih se pogubio u tolikoj robi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posebno mesto i dobar deo zauzima morska akvaristika, ponuda je takodje....

Image

Image

Image

Image

Image

Evo jos par nasumicnih slika, na brzinu izabranih:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Na zalost sve je slikano telefonom, tako da ne mogu da prenesem utisak koji je na mene ostavila ova trgovina.


Poslednji izmenio Baia dana Ned Feb 09, 2014 10:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stavtno su im lose plocice ali to je zato sto se nonstop kvasi vodom i zato sto je u nutra uvek 50-ak ljudi plus radnici, nije ni cudo sto su izlizane...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i ja mislim da treba pod hitno da zamene plocice Very Happy hahahaha sta drugo reci na ovo? Ostavlja bez teksta, pitam se koliki im je razun za struju i vodu samo? Very Happy ,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 10:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaki komentar je suvišan, zezam se za pločice, ko to još gleda Laughing Inače, cene su zapravo realne s obzirom na njihove troškove, Štutgart je ogroman grad, nemci bogati, logično i izbor je ogroman kvalitet naj bolji, nema tu neke mudrosti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 11:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za ovo mi je definitivno trebao bolji aparat ali sta ces... Za ljubitelje rakova i racica:) Tu su i cene cisto da se uporedimo gde smo i sta smo...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto sam opasno zagrejan da poteram kuci neke sorte rakova koje kod nas ne mogu da nadjem prelistao sam internet ponudu koja je poprilicno bogata i to samo u okolini stutgarta a o podrucju cele nemacke necu ni da pricam. Cene su dosta nize nego u ovom ducanu. Videcu sta ce na kraju ispasti od toga...nisam se adekvatno pripremio za ovaj svercerski poduhvat a i rokovi su mi tesni, nemam gde da drzim kozice recimo dan ili dva pre polaska a necu moci da ih kupim pred sam polazak...puce mi glava razmisljajuci kako ovo da izvedem...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 11:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da švercuješ u obrnutom smeru bilo bi čupavo, na ovamo i nije toliki problem. Ne bi trebalo kozicama da bude ništa ako se ne smrznu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Baia
Akvarista



Registrovan: 18 Apr 2010
Poruke: 930
Lokacija: OBrenovac-Srbija

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Heheh, pa to je ono ili ce da prezive ili ce da se smrznu:)

Razmisljam o termosu pa sta im bog da...Videcemo jos!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dule, ulep'so si mi vece...
Nerviraju me kad ljudi to govore, ali bukvalno je: "Kad Svabo to narpravi, ma nema bolje..." Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Ned Feb 09, 2014 11:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znaci ipak si otisao u DE....aj pa srecno sa poslom i akvaristikom! Pratimo temu!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poseta akva radnji u Madjarskoj ticma Morska Akvaristika 0 Pon Apr 02, 2018 7:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poseta Civic Aquarium u Milanu senkasenkasenka Razno 0 Čet Avg 25, 2016 3:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poseta Trpikarijumu u Budimpesti Ludimir Razno 1 Ned Jul 10, 2016 4:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poseta radnji u pripremi polke AkvarijumArt 24 Ned Mar 10, 2013 12:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koja je ovo zivotinja? Salvatoree Ostali Stanovnici 14 Sub Feb 23, 2013 2:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License