Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Veliki jedrenjaci Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 12:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel se mozda jos neko zeza sa ovim? Very Happy
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 12:30 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 12:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne zezam se, ali se zanimam za to. Volim brodove, pogotovo jedrenjake i krivo mi je sto ne mogu da posedujem jedan, u prirodnoj velicini Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 1:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam poceo da se bavim tim, radim prvi brod, Pintu... Ali nisam pipnuo na zalost maketu vec godinu dana, poslednjee sto sam uradio je stavljanje jarbola... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 7:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Eh da mi je kicma kao u vas.... nego je vise kao jarbol! smeh
Ja sam voleo ovo kao mali, a li ne mogu dugo da sedim na zalost... Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Uto Nov 04, 2014 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam vam napisao najbitniju stvar Very Happy ,ovo je zaprvo hobi moje žene Very Happy ,i ja sam mislio da je ovo hobi samo za muskarce kad ono međutim... Very Happy Doduše pomagao sam kod sečenja žice za topove i napravio kormilo,od koga je dosta je Laughing
@Reventon-Ono što znam,pošto je tast dok su bila srećna vremena imao jedrilicu i vez u umagu,ako sam ga dobro razumeo manja jedrilica može da se nađe sada za 4000 eur,zavisi od modela,mislim da to i nije tako baslosovna suma,ali mislim da je veća zezancija oko nje(kao i za sve u životu)zbog toga brod može biti i ,,robija,,ali bi rado bio gost na tvojoj uz naravno ladno pivce yeah
@Andjelija-u opšte me nečudi dok sam je pratio kako radi,mislim za tako pipave stvari treba da imaš živce kao konopce Very Happy
@Jovica-pa ni moja nije u boljem stanju smeh ,ima malo što krštenica bledi,a malo i do nas samih,seti se samo kad smo deca bili,nema kompa,mobilnog i razne današnje tehnologije pa nam ništa nije falilo.Čekam da me kuci pozove neka cica ,kad zazvoni fiksni polomiš se,u fazonu kevo za mene je,a ono neko od rodbine nije zvao sto godina,to su bili dani Very Happy U kraju nas bilo 50,a danas nemožeš klince da vidiš na ulici žive u nekom virtualnom svetu,tempo života se ubrzao,a fizičke aktivnosti 0,brza hrana s nogu itd...briga o sopstvenom zdravlju 0,i tek kad izgubiš zdravlje ti ga se setiš Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Nov 05, 2014 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moja je prsla dok jos nisu izmislili fb! Very Happy
Sad trpimo jedno drugo! Very Happy Pa se divim ljudima koji kockaju hard u akvarijumu na svakih par meseci! smeh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Nov 05, 2014 1:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene je od ovoga odvratilo to što predugo traje. Odustao bih na pola, znam se. U osnovnoj i nešto malo u srednjoj sam se bavio avio i raketnim modelarstvom. Bio sam i prvak države, one sa Makedonijom i Bosnom, čini mi se, ne znam kako se beše zvala naša država. Učio sam od svetskih prvaka, Zorana i Radojice Katanića. Tu smo se malo zezali sa rc modelima glisera ali ništa ozbiljno. O brodomaketarstvu nije bilo ni govora. Kasnije sam izrađivao brodove u boci i kao zadnje u tom hobiju sam pravio makete od papira. To se izrodilo kao kombinacija modelarstva, maketarstva i origamija, gde sam opasno nezgodan. Iskopaću negde koju sliku a evo sada dve papirne replike malih drvenih kruzera koji se u svetu prodaju u kitu. Opasno želim jedan ovakav samo pravi.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sre Nov 05, 2014 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesha barajevac ::
Mene je od ovoga odvratilo to što predugo traje. Odustao bih na pola, znam se. U osnovnoj i nešto malo u srednjoj sam se bavio avio i raketnim modelarstvom. Bio sam i prvak države, one sa Makedonijom i Bosnom, čini mi se

Image

Svaka čast za ovo Bravo ,odlične su ti ove dve replike Very Happy ,ali kako te krenulo sa afrikancima biće nova delatnost ,,odgajivačnica by Nesha barajevac,, Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 2:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zena ubacila u petu brzinu Very Happy

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au, stvarno svaka cast, ovaj nivo detalja je za svako postovanje! Bravo
Ja en mogu da odmaknem vec tro meseca sa obicnom ogradicom na palubi... Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 3:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je za svaku pohvalu ovde trebaju zivci i strpljenje, a stari kazu da u akvaristici treba strpljenje Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Pet Jan 30, 2015 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vauuuu...prelep je!!! svaka cast, kakvi detalji ...bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 1:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam na lepim rečima drugari,u ženino i moje ime Wink
Ostalo je par sitnica i naravno jedra,ima će još da se radi do samog kraja Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 1:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno izgleda! Svaka cast!

Ice, a gde nadjes ove makete? Jel to ono gotovo pa da ga sklopis i ofarbas?
Imam malo dete pa obilazim decije radnje, pa sam primetio kutije sa maketama za sklapanje, ali ne znam da li je to - to, i koliko je detaljno Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
potpis88
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 166
Lokacija: Vlasotince

PorukaPoslao: Sub Jan 31, 2015 1:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od uvek se nesto naresavam da odradim neki jedrenjak, brodic ali nikako da nadjem vremena. Za sad samo ove figurice ostaju Very Happy
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Veliki pozdrav Gladijator Upoznavanje 0 Sre Sep 16, 2020 8:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Veliki pozdrav svim ljubiteljima ribica daniela84 Upoznavanje 1 Pon Avg 29, 2016 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka veliki broj pelcera Twister Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Feb 27, 2016 9:41 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Veliki panj Doksas Arhiva Malih Oglasa 1 Ned Jan 31, 2016 2:17 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati prodajem veliki microrosum nazzia Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Dec 28, 2015 11:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License