Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li može da koristi za bolje rastvaranje CO2? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
JocaPA
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 112
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Namestio sam ovo misleći da će se co2 bolje rastvarati? Da li neko može to da mi potvrdi ili da sklanjam to? Very Happy

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 8:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 9:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Smile a sta ti je ovo? em slika mutna em ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
JocaPA
Akvarista



Registrovan: 05 Jul 2014
Poruke: 112
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Nov 17, 2014 10:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prikačio sam bočicu od hrane za ribice iznad difuzora za CO2 tako da mehurići idu u nju a ne ka površini akvarijuma u nadi da će se gas duze zadržavati u vodi i biti bolja rastvorljivost.
Ali. Posmatrao sam i video da se gas samo gomila pri vrhu bočice i potiskuje vodu ka dole, sad nemam pojma šta će se desiti Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li akvarijum može biti zdravstvena... Wistler94 Hemija 4 Pon Avg 19, 2019 9:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ima li koristi 2.5 godina starih t5 n... WoodyAllen Rasveta 16 Sub Mar 10, 2018 3:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 rastvaranje Doksas Hemija 37 Uto Feb 09, 2016 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rastvaranje prihrane cvelegoa Rainforest 4 Pon Sep 29, 2014 9:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rastvaranje co2=co2 difuzor ili motor... Cokilio Ostala oprema 7 Uto Jun 17, 2014 10:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License