Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako da se rešim puževa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2014 10:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako da se rešim puževa a da ne ostanem bez kozica ? Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2014 10:59 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2014 11:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kojih puzeva ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2014 1:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://aqua-art.org/forum/attachments/1_724.jpg ovakvi su, samo Gafeni...ima ih bas dosta...
ponekad ih usisavam dok cistim podlogu...vidio sam jutros da ih je bas dosta bilo na mjestu dje su ostali ostaci od spiruline...najvisi je oko 1cm...a u istom aq imam i kozice algare koje pokusavam da mrijestim
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2014 2:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pusti helene na njih Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Dec 04, 2014 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa pazi, ovi puzevi ti nisu smetnja u bilo kakvom razmnozavanju drugih vrsta, ali ako vec zelis, moze to rukom da povadis sto stignes, vremenom ce se smanjivati broj, ili probaj ovo http://www.akvarijum.org/forum.....0%20puzeve Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 05, 2014 8:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Pusti helene na njih Smile


Sa ovim si resio problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Dec 05, 2014 9:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

paja patak ::
pa pazi, ovi puzevi ti nisu smetnja u bilo kakvom razmnozavanju drugih vrsta, ali ako vec zelis, moze to rukom da povadis sto stignes, vremenom ce se smanjivati broj, ili probaj ovo http://www.akvarijum.org/forum.....0%20puzeve Wink


Bojan ::
nesa69 ::
Pusti helene na njih Smile


Sa ovim si resio problem.


Tesko cu nabaviti helene, tako da cu morati napraviti ovu klopku za hvatanje od kasete...

Zahvaljujem Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pet Dec 05, 2014 12:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam sad kako je za zimu zbog slanja, ali se šalju bez problema inače. Probaj u potražnji da staviš oglas pa vidi oko detalja.
Klopka radi posao ali pazi na kozice, bolja varijanta je obarena šargarepa na najlonu i pecaš lagano uz ugašeno svetlo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Dec 05, 2014 3:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Ne znam sad kako je za zimu zbog slanja, ali se šalju bez problema inače. Probaj u potražnji da staviš oglas pa vidi oko detalja.
Klopka radi posao ali pazi na kozice, bolja varijanta je obarena šargarepa na najlonu i pecaš lagano uz ugašeno svetlo Smile


kutija od kaseta je dobra...ali me strah da ne ostanem bez kozica...tako da cu staviti mrkvu...znam da je tesko da ih sve izvucem...nego eto
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License