Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 rgb traka Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jan 10, 2015 3:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me koliko vas koristi rgb traku. Ne bitno da li je za akvarijum, ili neku drugu namenu ?
Imam neki problem sa IR Kontrolerom pa bih ( iskreno Smile ), negde isprobao isti Smile .
Normalno, Novi Beograd je prioritet Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 10, 2015 3:20 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sub Jan 10, 2015 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam ja 5 metra na koturu...jos nisam nasao namenu...a ni napajanje....javi mi kad radis pa da skoknem neki dan
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jan 10, 2015 3:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok. Javljam na pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Jan 10, 2015 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Alo je kinez, vrlo lako moze da bude da ne valja, mi smo u firmi svaki drugi trafo za diode bacali jer su bili neispravni...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Sub Jan 10, 2015 5:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja nemam problem sa diodama, a i trafo je extra
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jan 10, 2015 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma kapio u renomiranoj radnji a inace jeste kinez. E sad bih ja da ga lapo ispitam pre nego li napavim rusvaj u radnji jer je IR kontroler pod garancijom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sub Jan 10, 2015 10:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa odnesses ceo sklop u radnju i kazes ovo ne radi, a ako si nesto zajebo on proba i pokaze ti kako da povezes Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Sub Jan 10, 2015 10:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi od trafoa koje je jacine... mozda si uzeo manji trafo a stavio svih 5m trake i zbog toga nece...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 12:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma vec sam jednu reklamaciju odradio na " coravo " Laughing
Kaze radnik da nemaju uslova za ispitivanje ... ludak. Jedino sto on moze jeste da posalje kontroler u Suboticu pa da majstori videsta mu hvali. Slatko sam mu se nasmejao u brk. Ma da vam ne iznosim previse detalja. Sramota me zbog njih Smile.
Trafo je OK. Tu nema sumlje.
Da kupujem traku ( sto nije iskljuceno ), da uzmem jedan metar trake samo radi ispitivanja malo mi trulo jer sa tom trakom ne znam sta bih radio. Nemam nikakve ideje a ni potrebe sa njom. A mozda i ovo "cudo tehnike" vratim ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda sta reci koju posluku porati 😃
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Ned Jan 11, 2015 1:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako ja shvatam iz teksta ti ne korisis led traku a hteo bi da koristis taj kontroler? Za sta hoces da koristis kontroler?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka UV Led traka Kacica Hemija 4 Sre Nov 30, 2022 7:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Led traka i diode od 3w Mark Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Avg 22, 2016 6:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LED traka kao dodatno osvetljenje? Lazar018 Rasveta 0 Ned Apr 20, 2014 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Termometar - samolepljiva traka chikavili Ostala oprema 4 Sre Sep 12, 2012 2:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka cicak traka u akvarijumu ? D-KEE Uradi Sam (DIY) 3 Pet Jan 13, 2012 3:45 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License