Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 GangsterDream Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 11:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima!

Posle visegodisnjeg bavljenja akvaristikom konacno je na red dosao moj za sada neostvareni san Very Happy
U planu je akvarijum od nekih 380L sa 2 pregradna filtera. Kako koja faza bude realizovana, detaljno cu vas obavestavati o tome.

Idemo redom...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 11:40 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

1. Postolje


Zamisljeno ovako, a od metalnih kutija 30*30*2.5mm

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Feb 04, 2015 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Oblaze se ivericom od 18mm

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 12:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Metalna konstrukcija vec na mestu Smile

Image

Sutra porucujem ivericu i sve ostalo sto mi je neophodno da kompletiram postolje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 12:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ala si ga uklopio, svaka ti čast!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mesto za akvarijum - ubilo se Wink

Hoces li stavljati nogare? ako ostaje ovako malo ce biti teze za nivelisanje..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 1:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slazem se za mesto...jedva ga sacuvah, umalo da cucne orman umeso njega Smile

Razmisljao sam i gledao po netu sta ima, ali mislim da cu na kraju da idem bez njih. Pod i konstrukcija za sada ne beze mnogo, potrudicu se da iznivelisem policu pre nego sto cucne akvarijum. Ako ne uspem nogice mi ne ginu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 8:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stavi ti stelujuce nogice bice ti lakse !sto se tice mesta ovo je mesto iz maste svaka cast !pratim dalje....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 10:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad si vec planirao soklu, onda mozes bez problema da stavis i stelujuce stopice na metalnu konstrukciju. Nastelujes lepo i onda tom soklom sakrijes stopice. Pretpostavljam da se zbog toga dvoumis za stopice, ne zelis da se vide.
U svakom slucaju, dobra ideja i perfektno mesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 10:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E, ali nasi gradjevinci su majstori svog zanata priznati u svetu, ali smo i majstori da use..mo. Gledaj levi zid ide tacno po merama police, a desni kraci za 5-10 cm.. Confused Samo mi nije jasno, onaj ko je gradio nije razmisljao da ce tu doci orman ili nesto sl..
Ovo je nevezano za temu, morao sam samo da podelim sa vama Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tripko
Akvarista



Registrovan: 19 Okt 2014
Poruke: 152
Lokacija: Serbia-Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odlicno mesto za akvarijum, komoda je ispala bas dobro.
Samo napred.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 11:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Metar i 70 ? Brrr... biće super.
Ovde je po svoj prilici planirano neko furunče čim ima ulaz za dimnjak. Sa akvarijumom je bolje Smile
Jel filtere planiraš na zadnje staklo ili uz bočna stakla?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih stavio na bocne strane po jedan, i zatvorio bih istom ivericom boje komode koja ce biti ispod, a gore hauba opet od iste iverice, tako da ispadne kao da je akvarijum u ormanu Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Gangster
Akvarista



Registrovan: 11 Nov 2010
Poruke: 446
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 5:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Filteri idu na bocne strane, zamisljeni su kao dva potpuno nezavisna sistema...jedan ce biti prelivni neki tip overflowa, a drugi klasican sa zazorom. U mojoj glavi je tako a videcemo sta ce reci majstor Smile

Looniz ima vidovnjacke sposobnosti Smile Bice pokriveni filteri ali ne ivericom neko belim forexom kao i hauba. Nacrtacu i to pa cu postaviti da vidite.

Druze TeoDos ajde posto si ti iz te struke, preporuci mi neke dobre stelujuce stopice...koliko komada na ovakvo postolje?? Plasi me ukupna tezina svega sto ce te stopice nositi. Mogu li one da iznesu sav taj teret??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Čet Feb 05, 2015 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Au, gomila gvozdja a ja vec poceo da zavidim Very Happy ostatak teme ne smem pratiti Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License