Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 NO3 na 0? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Jan 19, 2018 4:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Počeo sam da merim NO3. 3 testa za dva dana pokazuju 0 tj neodredivu količinu. Da li ovo može da smeta soft koralima na duže staze.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 19, 2018 4:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Nikolac
Akvarista



Registrovan: 08 Apr 2014
Poruke: 912
Lokacija: Beograd, Vracar

PorukaPoslao: Pet Jan 19, 2018 9:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kojim testom meris.
ako je stvarno 0 onda bi to usporilo rast korala i verovatno uticalo da imaju nikakve boje. Treba imati bar nesto nitrata cak i za sps.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Pet Jan 19, 2018 10:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Salifert. Kristalno čista tečnost bude.

Gsp mi se ne otvara više kao pre. Sad je danju poluotvoren a noću poprilocno otvoren prvo sam mislio da je sok od svetla ili sto sad pumpa bije preko njega al sad mislim da je NO3.

Jedino ljubičaste digitate izgledaju srećno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sub Jan 20, 2018 10:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gledaj sa strane na dnevnoj svetlosti(varijanta za vrednosti ispod 1) i sigurno ces primetiti makar prvu nijansu(salifert).
Mala je verovatnoca da je cista nula,a ako bas i jeste pojacaj hranjenje ,ubacuj neispranu smrznutu hranu i videces da ce za par dana skociti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Peku
Akvarista



Registrovan: 24 Dec 2017
Poruke: 787

PorukaPoslao: Sub Jan 20, 2018 3:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Povećaću ishranu na 2x na dan. Hranim minimalno ribe 6 7 granula
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sub Jan 20, 2018 6:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliki je akvarijum, koliko kamena, koja oprema, koliko i kojih riba i korala. Neka slika ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License