Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 prelazak sa led na neonke Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

posto sam imao led rasvetu i sad prelazim na neonke... koliko wati da stavim? Dimenzije aq su 40x27x30... pa me zanima koliko vati... posto nisam citao oko rasvete puno i sad iskreno nemam nesto mnogo vremena... unapred hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 11:03 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 11:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvo, a zasto bi prelazio? Smile Ima neki poseban razlog?
Drugo, na te dimenzije i litrazu ja bih pre isao sa stedljivim. 2 kom od po 15W.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 11:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iskreno taman sam napravio osvetljenje kako treba sa led diodama i crkne mitransformator.... a 300 din metar trake i transformator 1000din i sad mi se opet ne daje 1000din za transformator... ovamo mi lakse uzmem 2 neonke,ali ne verujem da vu da nadjem u duzini od 40cm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 11:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ti mi pricas za stedljive ja mislio 2 neonke 😃😃😂😂
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 11:56 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zaboravio sam koliko je litara akvarijum ali se slažem za jednu štedljivu, nema potrebe da komplikuješ.
Izrada i cena nekih 500-600 dinara:
http://www.akvarijum.org/forum.....t4620.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 12:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ovo sam video i hteo sam nesto ovako da napravim da opet majstorisem jer sam prvo pravio krov koji je bio fail 😂😂😂😂 nemam pravu ruku za secenje jedino me to zeza 😃
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uzmeš krep traku, izvućeš ravno i testericu i gotovo za 10 minuta. Turpijom poravnaš onako odokativnom metodom.
Opcija 2: kod drugara stolara pa mu kažeš da ne žuri Smile

Ne moraš poklopce od špera, kupiš uz cev dva poklopca, isečeš i zalepiš silikonom. Isto lepo radi posao.


Poslednji izmenio nesa69 dana Pon Feb 09, 2015 12:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 12:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
ove 2 sam kupio sta mislite o tome?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vise ne idem tamo gde se ne zuri to sam jednom uradio i ne vise.... a stiao stocic jesil video? pravio sam ja krov,ali nije ispao kako treba ☺
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesam stočić, vidi se da je pedantno, sa pažnjom, detaljno i bez žurbe odrađen Smile
Može slobodno te dve, skini samo tu providnu plastiku ako bude slabo svetlo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ackoni
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2014
Poruke: 111
Lokacija: Novi Pazar

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 2:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad se kaze ne zuri to se podrazumeva da bude odradjeno sve u fulu.... 😂😉😂😂😂 kao amg opremu da ima😃 posle cu malo da se pomucim oko haube,ali cu da uspem da je napravim imam veliku zelju ☺
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bili985
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2011
Poruke: 32
Lokacija: Bijeljina

PorukaPoslao: Uto Feb 10, 2015 1:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel ima neko iskustvo sa RGB led trakom,ja sam uzeo tu led traku za akvarijum i kada ukljucim sve tri boje nevjerovatno lijepu boju daje i ribicama i bilju,ali dali pravi problem ribicama i malo je slabije svetlo nego na obicnoj led traci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dve ribice neonke akuar Na poklon 1 Uto Dec 13, 2022 1:42 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Armatura za neonke? milan64586 Rasveta 0 Sub Feb 27, 2021 10:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupovina neonke Kragujevac. IvanBo Rasveta 0 Sre Okt 07, 2020 1:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Slucaj misteriozno nestale neonke LaBuxna Početak u akvaristici 20 Pet Sep 18, 2020 9:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neonke kao osvetljenje uki01 Rasveta 12 Pon Jul 20, 2020 11:29 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License