Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 champion pumpa Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 9:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
dobila sam champion pumpu

Image
sta li ucinih?trebala bi biti slika pumpe.
Posto imam mali akvarijum (30l) iako ima dugme za podesavanje da li ce mi biti jaka cak i na najslabije?


Poslednji izmenio nesa69 dana Pon Feb 09, 2015 10:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Poslednji izmenio nemanjask dana Pon Feb 09, 2015 9:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: Ovako :)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 9:52 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zavisi sta hoces od pumpe.... ako je samo aeracija u pitanju, naj slabije ce biti taman, ako je vazdusna pumpa u sluzbi pogona filtera, onda ce i najjace da bude slabo...
Napisi u profilu odakle si. Sto se tice uputstva za kacenje slika, prati uputstva sa linka:

http://www.akvarijum.org/forum.....-t815.html

http://www.akvarijum.org/forum.....t1479.html

Pozdrav! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 10:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uh bre ko će pre Smile
Ne mogu da se setim, za aeraciju je bila na najslabije a za filter jače, sad ne znam koliko.
Ako hoćeš da rade oba izlaza, jedan za aeraciju, jedan za filter onda mora onaj ventil za prigušivanje na jedno crevo (od filtera) da bi radila tako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ok, hvala lijepo. Pumpa sluzi samo za aeraciju..iz sarajeva sam...budem dodala i na profil..potrudicu se pratiti uputstva za kacenje slika ubuduce Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nesa69 ::
Uh bre ko će pre Smile
Ne mogu da se setim, za aeraciju je bila na najslabije a za filter jače, sad ne znam koliko.
Ako hoćeš da rade oba izlaza, jedan za aeraciju, jedan za filter onda mora onaj ventil za prigušivanje na jedno crevo (od filtera) da bi radila tako.



Link


Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Feb 09, 2015 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

^+1, e baš tako opravio, trebalo mi sat vremena da naštelujem Smile
Šta ćeš jadan kad vazduh sam bira lakši put bez da se pitaš nešto Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Zavisi sta hoces od pumpe.... ako je samo aeracija u pitanju, naj slabije ce biti taman, ako je vazdusna pumpa u sluzbi pogona filtera, onda ce i najjace da bude slabo...
Napisi u profilu odakle si. Sto se tice uputstva za kacenje slika, prati uputstva sa linka:

http://www.akvarijum.org/forum.....-t815.html

http://www.akvarijum.org/forum.....t1479.html

Pozdrav! Bravo


Moze savjet? Pumpa je radila na najslabije i sve je bilo ok do veceras kada su opet pocele izlaziti na povrsinu. Sta ne valja?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
miloš79
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 02 Feb 2012
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pon Jan 18, 2016 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gde mogu kupiti membranu za ovu pumpu(konkretno CX 0098)? trebaju mi 4 kom pošto imam 2 pumpe...hvala!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Vazdusna pumpa za sundjer filter Milivoje Lampa Filteri i pumpe 6 Čet Nov 24, 2022 2:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa za akvarij Juwel stipest Filteri i pumpe 2 Pon Nov 07, 2022 10:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pumpa i kiseonik VeljkoTal Početak u akvaristici 1 Pet Feb 18, 2022 12:08 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potapajuca pumpa Mister_Tetris Filteri i pumpe 1 Ned Avg 08, 2021 10:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crkla pumpa a rezerve nema cyanogen Filteri i pumpe 1 Sub Apr 11, 2020 6:15 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License