Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 prvi akvarijum? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DaNiJeL91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jun 2010
Poruke: 5
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 4:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav svima, hteo bi da napravim jedan akvarijum da nije mnogo mali a ni veliki pa sam gledao po forumu i jedan mi se bas zasvidjao dimenzije su 60x30x30 54litra, sad me zanima koliko bi kostalo staklo za takav akvarijum,jel debljina stakla ide 6mm?A koja bi cena bila za ostale stvari pumpa,filter i sta sve jos treba ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 4:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

VusaBEJBE
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2014
Poruke: 62
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 5:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih to uradio sa 4mm. Mada razlika u ceni između 4 i 6mm je 300 dinara.
Zavisi odakle si. Kod mene u Nišu, kod jednog staklorezca je 4mm 1500 a kod drugog 1200. Prošetaj se, raspitaj se...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DaNiJeL91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jun 2010
Poruke: 5
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

super i ja sam iz Nisa, nikad nisam kupovao staklo kako to ide 1m x 1m je 1500 1200 ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
VusaBEJBE
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2014
Poruke: 62
Lokacija: Niš

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 5:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imaš privatnu poruku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aleksandar1547
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jun 2014
Poruke: 7
Lokacija: Gadzin Han

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 5:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve zavisi ko radi oni ili povecaju cenu kvadrata ili naknadno uracunaju npr 300 din sto ti lepi akvarijum.taj tvoj akvarijum bi trebalo da kosta u nisu oko 1000 din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DaNiJeL91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jun 2010
Poruke: 5
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bi sam lepio pomogao bi mi komsija posto dugo to radi i prepravlja sam akvarijume kuci,uu dobro je jedan mi reko oko 80 90 evra da ce da me iskosta akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aleksandar1547
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jun 2014
Poruke: 7
Lokacija: Gadzin Han

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 6:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako sam lepis onda i jeftinije imas oko 0.6 kvadrata.sto dodje oko 600 din
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DaNiJeL91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jun 2010
Poruke: 5
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala puno, videcu ovih dana da odem da se raspitam i da pocnem polako jedno po jedno,a sta jos sve treba u akvarijumu pumpica,filter...??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aleksandar1547
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jun 2014
Poruke: 7
Lokacija: Gadzin Han

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

naravio sam malu gresku racunao sam da je akv 60×25×25 Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DaNiJeL91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jun 2010
Poruke: 5
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije problem,to su 5 cm ne bi trebalo velika razlika da bude,samo kad se sklapa jel treba i odozgo da se stavlja staklo kao poklopac ili ce?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 6:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve što planiraš da kupiš, prvo se konsultuj ovde na forumu sa iskusnjim akvaristima. Kažem ti ovo zato što sam čitao u milion tema da su prodavcu onima koji počinju sa ovim prelepim hobijem uvaljivali svakakve gluposti. Njihov interes je da prodaju što više stvari. Često se ta njihova želja baš i ne poklapa sa onim što tebi treba. Kada budeš obezbedio akvarijum, onda ćemo opremu prilagođavati litraži akvarijuma, i naravno tvojim potrebama i željama. Samo napred! Mi smo tu da ti pomognemo da na pravi način zaroniš u akvaristiku. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aleksandar1547
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 17 Jun 2014
Poruke: 7
Lokacija: Gadzin Han

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 6:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naljbolje da procitas uvodne teme na forumu ovde ima sve sto je potrebno da bi krenuo da se bavis akvaristikom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 10:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

npr sa 25cm sirine nista neces moci da "napravis" ni sa biljkama ni sa kamenom, panjevima.....preusko je....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DaNiJeL91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jun 2010
Poruke: 5
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Uto Feb 17, 2015 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa koliko bi trebalo da bude 30 35 40?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
DaNiJeL91
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 14 Jun 2010
Poruke: 5
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sre Feb 18, 2015 6:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

narucio sam napravice mi drug akvarijum posto radi sa staklom, trebalo bi da stavi 6mm tako sam mu reko dimenzija akvarijuma da budu 70x30x35, e sad jel moze spoljasnji filter da se pravi iznad akvarijuma da mi ne bi zauzimao prostor sa strane?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License