Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 SENEYE monitoring system ??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Blaza83
Akvarista



Registrovan: 13 Jan 2015
Poruke: 29
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 02, 2015 11:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo ljudi,trazeci po netu nesto od opreme za moj akvarijum nabasam na pomenuti sistem za pracenje odredjenih parametara.
Konkretno to je spravica za pracenje Temperature,NH3,PH,Osvetljenje.
Kao sto i sami vidite skoro sve sto nam treba u jednoj maloj spravici,ali najvise mi se dopalo kako je odradjen monitoring,
uredjaj je preko USB kabla povezan sa racunarom na kojem preko veoma lakog i jednostavnog softa mozete sve pratiti.
Pored toga svaka promena u parametrima koji mogu da uticu na zivi svet u akvarijumu se odmah salju putem email-a ili sms a ,
postoji i aplikacija za android telefone,tako da u svakom trenutku mozete znati jel sve funkcionise kako valja.
Naravno takvi uredjaji su za nase ovdasnje uslove preskupi ali to je jos jedan od razloga zasto sam bacio oko na ovaj,
preko e-bay se moze naruciti za otprilike 100e mozda koji evric vise ali to je opet velika razlika u odnosu na ono sto se ovde kod nas moze naci.
Pogledajte ovaj video pa recite sta mislite , a kacim i njihov sajt

https://www.youtube.com/watch?v=vHN1NyXUdE4

http://www.seneye.com/

Cekam vase utiske i komentare Confused Confused
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 02, 2015 11:37 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 02, 2015 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prevashodno je namenjeno za morsku akvaristiku i to naj zahtevnije morske akvarijume u kojima ništa ne sme da se poremeti od parametara, za slatkovodni akvarijum može biti od koristi ako baš ne znaš gde ćeš da utrošiš tih 100eur.. Po meni apsolutno nepotrebna stvar za slatkovodnu akvaristiku i prilično zgodna sprava za praćenje parametara u naj zahtevnijim morskim akvarijumima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Pet Apr 24, 2015 10:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ako je 100e nije ni skupo, sta sve dobijes. kad bi izmizlili neku spravicu za menjanje vode. e to bi tek vrh bilo Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   


Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License