Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Pukao mali akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Lidada
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2015
Poruke: 18
Lokacija: Zemun,Pancevo

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 2:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jutros mi je pukao mali akvarijum(pao je na njega sat koji je kacio neko mnogo "spretan"). Crying or Very sad Da li postoji jednostavan i jeftin nacin da ga popravim?Inace ima oko 5-6litara,u njemu sam drzala mladunce.Srecom svi su na sigurnom u plasticnoj ciniji.Staklo koje je puklo je bocno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 2:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 2:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa možeš zalepiti novo, samo to bočno staklo. Mada, možda je nesreća dobar razlog da sebi obezbediš veći akvarijum. 5-6 litara je zaista malo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lidada
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2015
Poruke: 18
Lokacija: Zemun,Pancevo

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 2:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da je malo,ali dugo sam ga imala i uvek mi se nasao kad je trebalo Crying or Very sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lidada
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2015
Poruke: 18
Lokacija: Zemun,Pancevo

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 2:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li mora ceo da se rastavi kad se menja staklo?I koliko bi to otprilike kostalo?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 3:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne, samo se skine ostatak silikona i zalepi se novo staklo. Pa, 200-300 dinara. Ne znam, to je jako malo staklo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 3:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne mora ceo, moze da se zameni samo to staklo, ali naravno da ti to uradi neko ko zna, i ne onaj koji je kacio sat Razz Kostace te jeftino posto ti treba vrlo malo tankog stakla.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
senkasenkasenka
Akvarista



Registrovan: 22 Sep 2014
Poruke: 350
Lokacija: Vrsac

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 3:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kupi drugi i ne razmisljaj..ne moze kostati mnogo, kakva zamena stakla na 5-6l
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lidada, zalepljen akvarijum od 20-30 litara košta oko 500-700 dinara, sa poklopcem.
Ovi manji su valjda duplo jeftiniji.
Ne isplati se da se igraš sa njim, lepo negde za cveće, kaktuse ... Mislim da će svaki staklorezac bar 200 dinara da uzme osim ako ne uradi gratis, ali dok skineš silikon ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Lidada
Akvarista



Registrovan: 25 Feb 2015
Poruke: 18
Lokacija: Zemun,Pancevo

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam svima na odgovorima.Resila sam da u njega posadim kaktuse(bice i fotka Smile ),a da kupim drugi ili improvizujem neko novo "obdaniste".Hvala jos jednom!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Manji akvarijum (20l) Likann17 Početak u akvaristici 0 Čet Apr 18, 2024 11:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License