Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Tvrdoca vode RO Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
coolbac
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2012
Poruke: 39
Lokacija: Bac

PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 5:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav

Da li neko ima iskustva sa Remineralizovanjem vode iz RO sa nekim od preparata ?Ja sam kupio Tropica Re Marin za remineralizovanje vode i sa tim posle odgovarajuce kolicine tretiranja dobijem KH vode oko 5 ,a tvrdoca vode ostane 0,i to je ono sto me zanima i pravi problem.Tvrdoca mi na testeru pokaziva jako meka,i ne znam da li kao takva odgovara za akvarijumske biljke,ribice....itd.Inace da napomenem iz cesme bez RO voda je kod nas jako mekana.Da li sta mogu uciniti.

Hvala unapred svima na pomoci i izvinjavam se ako se negde ponavljam ,ja nisam naisao na moj problem
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 01, 2015 5:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Sre Mar 25, 2015 11:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako sam ja dobro razumeo pitanje, sve sto treba da uradis je da mesas RO vodu sa pipovacom i da dobijes zeljenu tvrdocu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Losi parametri vode..Molim savet DraganNikolic Početak u akvaristici 4 Ned Okt 06, 2019 10:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DIY preciscavanje vode Doksas Uradi Sam (DIY) 55 Pon Apr 15, 2019 9:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Koje biljke trpe jako strujanje vode? PAN Biljke 5 Pet Jun 22, 2018 10:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License