Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 skotna miki maus-platika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
dimitrije57
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Ned Mar 08, 2015 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ocekujem da mi se okoti ribica koja je valjda miki maus ili platika to bi trebalo da bude u narednih nedelju dana i zaista mi treba neki savet zato sto akvarijum imam oko mesec dana i jos sam pocetnik i pisite mi sta da radim sa njom i malim ribicama kada se rode,koliko da sacekam pa da trudnicu vratim iz kotilice u akvarijum,kada da ubacim u akvarijum i male ribice.


Poslednji izmenio nesa69 dana Pon Mar 09, 2015 9:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: Pravlnik, ne viči po forumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 08, 2015 10:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 8:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada joj guza pobeli i kada primetiš da je promenila ponašanje spremna je za kotilicu. Obično je sve gotovo za par dana ali može i da se oduži. Čim izbaci malce mamu možeš vratiti u akvarijum. Pročešljaj malo teme u razmnožavanje pa se upoznaj i sa ostalim detaljima. Koristi pretragu, ima mnogo toga napisano i više puta ponovljeno. Plati, gupi i moli su živorotke i sve se razmnožavaju na isti način.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dimitrije57
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 11:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ti puno sto ce tice saveta,ja sam vec trazio na internetu i kod ove moje sam vido da ima onako providan stomak i da ima neke crne mrlje,a nju sam vec smestio u akvarijum i spremna je za kotcenje Very Happy Hvala puno.


Poslednji izmenio nesa69 dana Pon Mar 09, 2015 9:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Razlog izmene nesa69: Pravlnik, ne viči po forumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 6:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma ne diraj nista, bice malaca na sve strane, prezivece par komada svaki put, a ti neces cimati nit ribu nit sebe.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dimitrije57
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ljudi ja vec planiram da napravim akvarijum ali ne znam kada ce biti gotov Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dimitrije57
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 08 Mar 2015
Poruke: 7

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li je ova ribica trudna
http://www.dodaj.rs/f/3C/uR/2G.....z-2343.jpg
http://www.dodaj.rs/f/35/lj/1a.....z-2338.jpg
http://www.dodaj.rs/f/35/lj/1a.....z-2338.jpg
i napisite ako neko ne vidi slike ali trebalo bi da ih vidite
to je ta platika miki maus mada je cela bela slike na valjaju bas
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pročitaj pravilnik ako već nisi, upiši u profilu odkale si ...
Imaš prvi podforum obaveštenja i temu:
http://www.akvarijum.org/forum.....-t815.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
galamboš
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Feb 2016
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2016 12:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imam ribicu miki maus.veličina joj je 2 cm i okrugla je kao loptica.da li je moguće da je skotna tako mala ili su one takve.možda se prejede?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Pon Feb 15, 2016 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

^Postavi sliku.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
galamboš
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 15 Feb 2016
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2016 12:12 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemogu da smanjim rezoluciju na tako malu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2016 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ćitamo , učimo, jedno po jedno ... Smile
http://www.akvarijum.org/forum.....t1479.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Feb 16, 2016 12:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Iseci sliku,tj, skrati je.
Imas i dosta programa za smanjivanje rezolucije..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi cini mi se da je skotna goran012 Početak u akvaristici 4 Uto Nov 17, 2020 6:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li mi je ksifa skotna? Aki1710 Razmnožavanje 4 Uto Mar 31, 2020 6:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License