Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 neznam sta cu sa nigrosima Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
srkicoki
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 06 Mar 2015
Poruke: 5
Lokacija: BOR

PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 11:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pozdrav svima ja sam nov u ovome dobio sam na poklon nigrose 11 kom i nisam znao nista o njima akvarijum mi je 60l jer mogu sve da ih cuvam ili cu morati da se odlucim samo za jedan par
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 06, 2015 11:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li je moja ribica trudna ( neznam ... B@rt3 Razmnožavanje 17 Uto Jun 25, 2013 12:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati gupi trava, sljivice i neznam sta je ... gari1809 Arhiva Malih Oglasa 3 Čet Nov 15, 2012 12:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka neznam sta se desava gupy1997 Guppy fun club 2 Pet Nov 04, 2011 9:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bolest,neznam koja je,al cu da objasnim! sale75bgd Bolest 15 Čet Jul 21, 2011 10:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neznam sta je bobitina Bolest 15 Uto Apr 26, 2011 6:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License