Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 natecen ancitrus Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Ned Mar 08, 2015 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo imam jedan problem pa nek se javi neko ako je imao slican slucaj.jedan matori ancitrus se sav nafuvao nekako kao da je natekao.slabo se i lepi za staklo.i oci su mu se uvecale.obrazi su mu nateceni kao kad veverica napuni puna usta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 08, 2015 11:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Slika govori 1000 reci..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 9:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cupaj ti njega napolje dok je vreme. Dok ti okacis sliku i mi vidimo sta je, ode mas' u propas'! Izdvoj ga van akvarijuma....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 9:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imao sam 2 ancija godinu dana u biljnom aq., sve je bilo ok. Kada sam menjao postavku ubacim ih za vreme cikliranja, sve bilo ok. Anciji su mi inace uvek bili testeri pri cikliranju, i uvek je sve bilo ok. Pa ubacim tanganyika ciklide i tu za njih nastaje nocna mora. Svo vreme su se krili, nisu jeli (posmatrao duze vreme i pri ugasenom svetlu). Na kraju su se i jedan i drugi naduli i uginuli.
Moj neki zakljucak je, od stresa su prestali da jedu i uginuli, a to sto su se naduli je verovatno njihova karakterna osobina, pošto sam jos vise puta cuo da se anciji naduju pred uginuce.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tigar
Akvarista



Registrovan: 26 Maj 2013
Poruke: 277
Lokacija: backa palanka

PorukaPoslao: Pon Mar 09, 2015 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da odmah sam ga izdvojio. Ovaj ima vec jedno 3 godine nije mali
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ancitrus vs amazonac sudyxor Ribe 0 Uto Feb 27, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kupujem maticnu ancitrus zenku Imperatore Tražnja 0 Pet Jan 29, 2021 10:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ancitrus sumi Arhiva Malih Oglasa 1 Pon Okt 24, 2016 9:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zenka ancitrus i difuzor za CO2 aleksandar922 Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Avg 22, 2016 7:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Nerita, pande i gold ancitrus stefanrudi Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Okt 20, 2014 9:47 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License