Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Bele tačkice na anemoni Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Sub Mar 21, 2015 10:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam BTA prepunu belih tečkica, svuda po sebi a najviše oko usta, imam je već dva meseca, našla je sebi mesto već prvi dan, sve ostalo izgleda normalno a takva je od prvog dana...
Nađoh na netu da je u pitanju pigmentacija ali nisam baš siguran, da li zna neko?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 21, 2015 10:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

_Petar_
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2012
Poruke: 715
Lokacija: Beograd (Vozdovac)

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2015 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko ja znam Quadricolor varijante imaju tu belu pigmentaciju inace.
To ti je Quadricolor sa zelenom bazom a narandzastim pipcima?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2015 12:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma meni je cela narandzasta....nisam
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Ned Mar 22, 2015 1:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja ima te fleke po svojoj zelenoj,dok na roze nisam imao -Vidjao sam ih dosta takvih i mislim da je to sasvim normalno(mislim).
Ozbiljni problemi krecu kad ubledi kompletna sasa tj gubi pigment,a sa flekicama se ne bih opterecivao da sma na tvom mestu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bele tačke? SanjaP Bolest 2 Pet Mar 19, 2021 9:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sta korigovati kada puzevima kucice b... Suncokret Ostali Stanovnici 3 Sub Avg 15, 2020 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele alge Zelenizeleni Alge 4 Ned Apr 26, 2020 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bele tacke ICH........ srki.acs Bolest 11 Pet Jun 14, 2019 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka bele mrlje na staklu tam Početak u akvaristici 9 Čet Mar 22, 2018 5:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License