Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 biljke za krosnju drveta Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
popovp
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Mar 2015
Poruke: 3

PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2015 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Interesuje me koju biljku bi mogao da iskoristim za formiranje krosnje drveta. Posto zelim da napravim pejzaz sa drvetom (red moor korenje) U planu mi je bila javanska mahovina ali bi sa zadovoljstvom prihvatio sve vase savete.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2015 4:16 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2015 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Možeš i nju, a možeš i Božićnu mahovinu , a ni javanska nije loša ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pon Mar 23, 2015 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Upravo gledam jedan video : https://www.youtube.com/watch?v=eHWK7VwcBIo
A muzika u pozadini i akva... uh
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
popovp
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Mar 2015
Poruke: 3

PorukaPoslao: Uto Mar 24, 2015 3:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

uuuu extra izgleda,samo ja bi malo bogatiju krosnju Very Happy
I ova bozicna nije losa lepo izgleda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Uto Mar 24, 2015 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Po meni lepse izgleda sa christmas moss-om.
evo jedne fotke sa neta.


Image

Slika je mutna, zato sto nisam znao kako drugacije da je smanjim preko fona.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Shone Pa
Akvarista



Registrovan: 24 Jan 2011
Poruke: 305
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sre Mar 25, 2015 1:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moze mahovine ...a moze i anubije petit , anubija nana ako je veci panj , bolbitis , mikrozorumi od mini preko vindelova do nidl varijeteta, moze bucefalandra...moze i kuba ....

Pozdrav
Shone Pa
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
popovp
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Mar 2015
Poruke: 3

PorukaPoslao: Sub Mar 28, 2015 4:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na pomoci,odlucio sam se za bozicnu mahovinu,samo mi treba jos jedan savet da li da je vezujem za grane od drveta ili da je vezem za mrezicu pa da je tako postavim kao krosnju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Neke crvene biljke nasdvoje Na poklon 0 Pet Dec 08, 2023 3:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Biljke bez podloge sloboradov Akvarijumi 4 Sre Maj 03, 2023 1:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Primio bih biljke na poklon Shark Na poklon 6 Čet Mar 30, 2023 12:36 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam ribice i biljke Mladen82 Na poklon 1 Ned Jan 08, 2023 1:38 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License