Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupi cudno ponasanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Azarcon
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2015
Poruke: 16
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Uto Maj 12, 2015 6:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zdravo svima! Skoro sam usao u svet akvaristike i uzeo sebi prilicno mali akvarijum onda se informisao ovde da je to los start ali sta je tu je za sad dok ne nabavim veci. U tom malom akvarijumu imam 2 gupike i 2 muljasa. Muljasi se za sad ponasaju dobro i aktivni su poprilicno i sto mi je jos draze ne odvajaju se jedan od drugog...E sad problem imam oko gupika. Kada sam ih kupovao,prodavac mi je rekao da su oba muzijaka,uzeo sam jednu plavo belu i jednu crveno belu sa crnim sarama,pocele su poslednja nekoliko dana da se ponasaju cudno taj plavi je dosta manji od crvenog i plavi stalno jurisa na crvenog dok crveni kao kulira ali kad se okrene plavi pocne nesto da se krivi i deluje mi kao da je u nekom odbrambenom polozaju,ali citajuci ovde o gupikama i teme koje su vezane za skotne gupike i sta se sve desava pocinjem nekako da povezujem sa tim da je ova crvena gupi koju ja imam mozda zenka a ovaj plavi muzijak...i jos jedna stvar,crvena gupi je dosta veca od plavog i primecuje se da ima stomacic pa me interesuje vase misljenje na kontu svega sto sam izneo i sta to moze da bude. Hvala unapred!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Maj 12, 2015 6:39 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

VeljkoJagodina
Akvarista



Registrovan: 06 Maj 2015
Poruke: 48
Lokacija: Jagodina

PorukaPoslao: Uto Maj 12, 2015 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes li slike da postavis?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Azarcon
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2015
Poruke: 16
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Uto Maj 12, 2015 7:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam trenutno mogucnost da uslikam kvalitetno...Jedino sto imam u ovom trenutku je ovaj video zapis koji nije dobrog kvaliteta...mada mozda moze da posluzi koliko toliko.

http://www.mediafire.com/watch.....eo0028.3gp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Uto Maj 12, 2015 9:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja mislim da imaš jedan lijep par , mužjaka i ženku dakle .
Jer imaa stomačić lijep ta crvena guppy , 100% je ženka ...
Lijepo je to što si ubacio plutajuće biljke , super-.
Još se informišii za sve vezano o akvarijumima pa počni sa uređivanjem i sređivanjem Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
Azarcon
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2015
Poruke: 16
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2015 12:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Mirche na odgovoru! Videcemo kako ce napredovati,nadam se da ce biti sve kako treba...Evo i slike mog akvarijuma,dosta je mali ali sam se trudio da ribicama priustim sto lepse uslove dok ne dobiju jos vec i lepsi dom!


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Azarcon
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2015
Poruke: 16
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2015 3:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jos jednog snimka u kome crvena gupi jurisa na plavog i pokazala je u toku veceri par puta agresivnu hajku...Ako neko iz ovog video snimka moze da zakljuci nesto,voleo bih da podeli samnom i da me uputi sta dalje da radim i kako da postupam. Hvala unapred!

http://www.mediafire.com/watch.....eo0029.3gp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2015 6:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Neznam mirche sta si ti gledao, ali ja takvu zenku nikad nisam video, a pogotovu sto se na obe ribice u nekim momentima vidi polni organ, cas jedan juri drugog cas obrnuto. Klip ti je uzasnog kvaliteta, neznam cime si snimao al ja mislim i da siemens c45 pravi bolji snimak. Ali kolko ja vidim tu su 2 muzijaka koja su uzasno zagorela cim zaskacu jedan drugog Smile hahaha
Donesi ti lepo 2, 3 zenke i ubaci slobodno, al ti im trazi zenke ako neznas kako izgledaju, a najbolje ti je da pogledas na netu...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Azarcon
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2015
Poruke: 16
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2015 12:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probacu ovih dana nekom boljom kamerom da usnimim pa cu da postavim ovde da jasnije vidite i procenite...A sto se tice zenki bojim se da ce biti tesno ako ubacim 2-3 zenke jer mi je akvarijum mali,kontam da to nece biti pogodno... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2015 2:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigde nisi napisao koliki je akvarijum ali mi deluje da mozes da ubacis tu jos 2, 3 zenke ali je problem gde ces posle sa malcima... nemoras da snimas, mozes da slikas.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Azarcon
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2015
Poruke: 16
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2015 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je 6L...Uskoro trebam da uzmem veci oko 30L pa ce ovaj mali da sluzi u te svrhe da se mreste i da mali budu u njemu...Dimenzije ovog malog akvarijuma su 30x20x25cm. Mislis da nece biti tesno ako dodam jos 2 zenke? Meni nije problem da ih ubacim,ali ne bih da im pravim jos vecu nervozu zbog malog prostora...Sta znam,nisam dovoljno u svemu ovome pa eto voleo bih vas iskusnije da poslusam sta da radim trenutno...jer mi je bedak da gledam ove dve gupi kako posrcu jedna na drugu...tako da mi je svaki savet dobrodosao!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2015 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ideja
30x20x25=15L
tnxtnx
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2015 9:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum ako je 30x20x25 to ti je 15litara akvarijum, i na to bi sve skupa ja stavio, 1,2 muljasa, 3,4,5 gupike i 2 platikice...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Azarcon
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2015
Poruke: 16
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Sre Maj 13, 2015 10:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogresio sam...promasio sam broj dok sam pisao...Evo slike koliko je sta

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiffany
Akvarista



Registrovan: 12 Apr 2014
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Zemun

PorukaPoslao: Čet Maj 14, 2015 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

stavis 4zenke, dva ta mucena muzjaka koji bi nesto lepo zensko da vide Smile
ali kad dobijes bebe, gde ces sa svima njima kad budu dovoljno veliki?
Bolje uzmi neki fin malo veci aq, a ne da knapiras u startu Smile Smile
licno, takav mali aq bih koristila za borca i dve zenke, ne moze da se prenakoti ribica, a njima je taman Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Azarcon
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2015
Poruke: 16
Lokacija: Kruševac

PorukaPoslao: Čet Maj 14, 2015 4:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napisao sam vec gore da je ovo privremeno...uskoro cu da uzmem veci akvarijum,a ovaj ce da sluzi za malce i za mrest... Smile
Stavicu im 2 zenke za sad koliko da ne jurcaju jadan na drugog...posle kad dodje veci akvarijum bice pocasceni sa jos dve cure...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Gupi gari1809 Tražnja 0 Pet Feb 23, 2024 3:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ostala gupi bez repa, krivac? Maridza Ribe 4 Čet Jun 15, 2023 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skotna gupi "gubi ravnotežu" marcus Guppy fun club 0 Ned Feb 12, 2023 3:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka gupi podmladak na poklon AB Na poklon 2 Sre Jul 06, 2022 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License