Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 molim pomoc mala ribica u filteru Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Ned Jun 21, 2015 8:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,
imam akvarij tek sest mjeseci i nasla sam se u situaciji da imam malu ribicu u filteru. Samo je jedna, oko 1 cm duzine, lici na malog corydorasa. Ne znam kako se tu nasla, coriji koje imam djeluju premali za razmnozavanje,a i nisam nista ni primjetila. Sad se pitam otkud se stvorila, da li ih moze biti jos i kako dalje s njom. Trenutno je u pregradnom filteru sa prljavom vodom. Da li ga premjestiti negdje ili ostaviti tu,te cime hraniti tako malu ribicu.Rado bih je odnjegovala. Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Jun 21, 2015 8:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jun 21, 2015 9:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nije to nista strano za akvarijume sa pregradnim filterom, slobodno prebaci u akvarijum i uzivaj, jesce sve sto i ostale ribice... i u filteru je ista voda kao i u akvarijumu, nije prljava Wink samo su sundjeri prljavi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Ned Jun 21, 2015 9:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

paja patak ::
nije to nista strano za akvarijume sa pregradnim filterom, slobodno prebaci u akvarijum i uzivaj, jesce sve sto i ostale ribice... i u filteru je ista voda kao i u akvarijumu, nije prljava Wink samo su sundjeri prljavi


nece mi je pojesti zlatne ili anciji?imam jednog halapljivog koi sarancica sa ustima kokrampuziva pekara Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Ned Jun 21, 2015 9:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e pa ne znam koliko je mala ribica, ako je bas sarance u pitanju onda ga ostavi u filteru i ubaci po malo hrane nekad... nemoj da ostaje hrana jer mozes jako lako da "pokvaris" vodu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Ned Jun 21, 2015 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

paja patak ::
e pa ne znam koliko je mala ribica, ako je bas sarance u pitanju onda ga ostavi u filteru i ubaci po malo hrane nekad... nemoj da ostaje hrana jer mozes jako lako da "pokvaris" vodu


Hvala Paja Patak,
zasada ce ostati i filteru...ima oko 1-1.5 cm. Koliko li je stara?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nistaneznam
Akvarista



Registrovan: 30 Jan 2015
Poruke: 64
Lokacija: Srajevo, BiH

PorukaPoslao: Pon Jun 22, 2015 9:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima ih jos...danas vidjela jos dva malisana u filteru....neocekivano povecah riblji fond.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Početak - Rio 125l savet za odabir ri... MiskoBG Početak u akvaristici 2 Ned Avg 06, 2023 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License