Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 cooler 220v Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Pet Jun 26, 2015 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li ima neko iskustva sa ovim kulerom? Rolling Eyes
http://i01.i.aliimg.com/wsphot.....ng-Fan.jpg
potrebno je samo da se zakaci na buksne i utikac...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jun 26, 2015 9:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Pet Jun 26, 2015 11:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Juče sam ga video kod jednog kolege, hladi kao blesav ali je i malo bučan.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mavejic
Akvarista



Registrovan: 09 Jan 2014
Poruke: 44
Lokacija: novi beograd

PorukaPoslao: Pet Jun 26, 2015 6:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hladi odlicno, jedino sto je dosta tezi od kulera za racunar, posto je metalno kuciste.
Sto se tice buke verovatno zavisi od proizvodjaca.
Ako ti treba poslacu ti na pp gde sam pazario.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Fricky`88
Akvarista



Registrovan: 29 Avg 2010
Poruke: 831
Lokacija: Pirot

PorukaPoslao: Pet Jun 26, 2015 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To su ti odlicni ventilatori, raznih jacina, koriste se za male frizidere koje vidjate po kaficima itd. Jedna od najboljih marki pored Elco (generalno naj najbolja marka za sve ventilatore) je i Sunon za te male... Na boku uvek imas strelicu za smer kretanja vazduha pa ga tako i postavljas... Ja mislim da ja imam neki negde po delovima od frizidera i alata, planirao sam da ga postavljam ali sam nasao jos zgodnije... Neznam kako bi se ponasali u uslovima sa povecanom vlagom, ali i u frizideru ima vlage tako da bi trebalo da bude ok...

Nisam video sliku, ali to ti je dosta jak ventilator za frizider, oni se uglavnom kupuju po dimenziji, taj je ja ga cenim 12x12 a za aq je bolji 9x9, sigurno ima i manjih ali sa njima nisam radio sa friziderima...


Poslednji izmenio Fricky`88 dana Pet Jun 26, 2015 9:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 27, 2015 6:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A da stavis nesto sto ne moze da te ubije?
Mislim na napon.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Led cipovi na 220v Zivadin Uradi Sam (DIY) 6 Sub Dec 07, 2019 10:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Termostat - grejanje i hlađenje 220V ... amsterdamxxx Grejanje i hladjenje 5 Sre Jun 07, 2017 10:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 220v led Serene Sky Uradi Sam (DIY) 0 Pet Maj 05, 2017 8:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cooler, da hladi ili ...? vlada_va Grejanje i hladjenje 6 Pon Jul 20, 2015 6:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Trafo ili ispravljac 220v - 12v ninoslav030 Arhiva Malih Oglasa 6 Sre Dec 03, 2014 6:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License