Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kozice nose mlade ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 7:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav, evo ove dvije na slici int me da li nos mlade, kod ove smedje vidim kao neka jaja, a kod ove crvene ne mogu da vidim nista osim da je debela.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 7:25 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Čet Okt 08, 2015 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na ovoj slici se nista ne vidi, uglavnom ako vidis sitna jaja u stomaku, ima ih obicno dosta koja su bas vidljiva i ona ih non stop prevrce onda ce biti malaca.


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na slici, kod ove smedje vidim to i onda konstantno prevrce jaja, a kod ove crvene vidim samo da je debela i nista vise.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Zika85
Akvarista



Registrovan: 23 Jan 2013
Poruke: 21
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 10:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zumiraj sliku,i kod crvene se vide jaja... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zika85 ::
Zumiraj sliku,i kod crvene se vide jaja... Very Happy


Zumirao i vidim da je debela hahaha
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pet Okt 09, 2015 11:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uglavnom ne mozes pogresiti, pokazao sam ti na slici kako se vidi i uvek se to vidi jasno golim okom da ne moras traziti strucnjake za to Smile Potrudi se samo da ti male kozice prezive jer ih je jako tesko sacuvati ako u akvarijumu imas i ribe..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Sub Okt 10, 2015 2:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vladimir95 ::
Uglavnom ne mozes pogresiti, pokazao sam ti na slici kako se vidi i uvek se to vidi jasno golim okom da ne moras traziti strucnjake za to Smile Potrudi se samo da ti male kozice prezive jer ih je jako tesko sacuvati ako u akvarijumu imas i ribe..


Pa ovo su malci od guppy i s njima su jos samo malezijci, a kako podnose filtraciju ?
Posto imam potopnu filter pumpu, nadam se da ih nece uvlaciti..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Pon Okt 12, 2015 7:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne bih ti preporucio ni jednu ribu iz licnog iskustva posto sam isto tako drzao mlade zivorotke sa mladim kozama i bukvalno nisam mogao da odgajim nista od kozica, retko koja prezivi a inace su nevidljive kad se tek izlegnu tako da je i za male ribe to mali zalogaj Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice Milivoje Lampa Ostali Stanovnici 3 Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License