Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Easy life voogle Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan 79
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2015
Poruke: 75
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2015 9:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citajuci o raznim preparatima naidjem na voogle . U opisu preparata drugim rijecima pise cini cuda Very Happy Zanima me koristi li iko voogle i kakva su iskustva ? Da li je bar 50% navedenog tacno ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2015 9:09 am Snimi Poruku Nazad na vrh

simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2015 9:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam koristila kod raspadanja peraja kod borca (fin rot) i pokaza se OK - s' tim da sam pre njega upotrebila Bactopur Direct koji je zaustavio bolest, obzirom da je bila u poodmaklom stadijumu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan 79
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2015
Poruke: 75
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Nov 11, 2015 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jos neko da je koristio voogle ?? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan 79
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2015
Poruke: 75
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Pet Nov 13, 2015 1:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nigdje u BL nema easy life proizvoda , katastrofa koliko je losa ponuda za akvaristiku . Moze neko da mi preporuci u NS neku radnju koja ima easy life proizvode i koja je dobro snabdjevena ostalom opremom . Hvala !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nikoolar
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2010
Poruke: 21

PorukaPoslao: Pon Dec 14, 2015 11:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koristim Voogle, prvi put sam ga kupio kad sam primetio da mi se ribice cesaju po biljkama i po dnu akvarijuma, prvi put sam iso sa onim jacim doziranjem (5 dana tretman, tako nesto), sad ga ubacujem jednom nedeljno i imam pozitivna iskustva sa ovim preparatom, posle onog prvog doziranja ribice su prestale sa cesanjem, da li je preparat pomogao ili ne neznam ali mislim da vredi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan 79
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2015
Poruke: 75
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Sre Dec 16, 2015 8:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam voogle kupio preventivno , sipam preporucenu dozu vec tri sedmice i situacija u akvarijumu je dobra . Ribice zdrave , vesele i dobro jedu Very Happy Nisam protivnik hemije tako da cu nastaviti sa koristenjem .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Outstanding Ńasual Dating - Real-life... sanjdjordj Ribe 0 Čet Mar 07, 2024 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prime Ńasual Dating Real-life Girls goran012 Ribe 0 Sre Feb 21, 2024 3:18 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Easy life Profito i EasyCarbo nacin k... golff Hemija 4 Pon Sep 20, 2021 4:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Easy carbo bio Blue Hemija 1 Sub Dec 19, 2020 9:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Easy Life Algexit i Aktivni Ugalj? NARCOS Alge 5 Sub Sep 14, 2019 1:11 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License