Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potrebna pomoc i saveti za novi AQ Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
valerian
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 26 Nov 2012
Poruke: 5
Lokacija: vinca

PorukaPoslao: Čet Jan 21, 2016 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima posle duzeg vremena godinu i nesto nisam aktivan ni na forumu a ni u akvaristici ,prethodni akvarijum je prodat,pa me i iz tog razloga nisam bio aktivan.

Planiram da napravim jedan plazma aq koji ce biti na polici-postolju.

Plazma ga nazivam zato sto bih zeleo dimenzije otprilike 100x50x20 ili tako nesto.A sam akvarijum ne ide na zid vec na postolje visine pola metra.

Jos nisam smislio dali ce to biti ciklidni(a voleo bih) ili neki biljni sa kozicama i neonkama,sa ili bez 3D pozadine,sta od filtera spoljni ili kanister,,,

Ako se neko zanimao sa takvim projektom ili ima savet koji ce biti od koristi ,rado bih cuo nesto o tome.

Hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 21, 2016 12:17 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

aldyn
Akvarista



Registrovan: 13 Jul 2015
Poruke: 225
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Jan 21, 2016 12:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam koliko je bas pametno stavljati 3D pozadnu u 20cm sirokom akvarijumu, sto se tice plazma za mene je puno ljepse veliko jato neonkica i jos neku jatnu ribicu s kozicama, moje misljenje i ukus, naravno ako planiras taj plazma akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan 79
Akvarista



Registrovan: 06 Nov 2015
Poruke: 75
Lokacija: Banja Luka

PorukaPoslao: Čet Jan 21, 2016 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kada bi mi finasije dozvoljavale uvjek bi se odlucio za kanister filter . Sto se tice pozadine mislim da je 20 cm malo prostora za 3d pozadinu .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Plivac
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2013
Poruke: 15
Lokacija: Beograd, Voždovac

PorukaPoslao: Ned Feb 14, 2016 8:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moje iskustvo sa plazma akvarijumom je sledece: za ribe je odlican, ali za rad sa biljkama je ocajan. Ja imam akvarijum slicnih dimenzija, a 20cm sirine (plus 3D pozadina) i 50 cm visine je premalo za bilo kakav rad sa biljkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License