Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Boca za CO2 mala iz automobila. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Betmen
Akvarista



Registrovan: 16 Jun 2015
Poruke: 14
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2016 11:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Elem,kao što naslov i kaže,imam bocu od 2kg koja se koristi u automobilima,i kada sam malo rešetao po sajtovima za servis i distribuciju boca,kod ovih boca stoji da je ona boca "pod stanim pritiskom",i pogonski plin joj je N2,može li ona da se koristi za akvarijume?
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2016 11:42 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

igla
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 13 Mar 2014
Poruke: 108
Lokacija: Beograd - Vozdovac

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2016 11:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne. Takva boca se ne moze puniti sa CO2.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Betmen
Akvarista



Registrovan: 16 Jun 2015
Poruke: 14
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Jun 13, 2016 11:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

E a tako sam se ponadao Crying or Very sad Hvala druže na odgovoru.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mala suma... velika suma... djuka7810 Akvarijumi 9 Pet Dec 11, 2020 9:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 boca Ksendzi Ostala oprema 6 Sub Jul 27, 2019 11:54 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 Boca Baia Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Dec 04, 2018 8:12 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mala-veca POMOC Milos91 Razno 48 Uto Nov 27, 2018 9:32 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 Boca i manometar - NS polke Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Okt 01, 2018 12:55 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License